Aprilla AHS 2013 Saç Düzleştirici Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kadın bakım cihazları arasında en çok satılan ürünlerden olan saç düzleştiricidir. Peki ya Aprilla AHS2013 model saç düzleştirici nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AHS 2013 saç düzleştirici inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

A101 markette satılan Aprilla ürünleri uygun fiyata özellikli olmasıyla dikkat çekmektedir. Özellikle kişisel bakım ürünleri grubunda çok çeşitli cihazları vardır. AHS 2013 saç düzleştiricisi ise ucuzluğu ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Aprilla markası reklamı olmadığı için çok bilinmiyor. Ancak emin olun ki fiyatına göre en iyi cihazları üreten markalardan bir tanesidir.

Aprilla AHS 2023 Saç Düzleştirici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Maksimum 230 derece sıcaklık üretebilmektedir. 25×120 mm seramik kaplama plakaları vardır. PTC ısıtıcısı ve güç gösterge ışığı bulunuyor. Prize taktıktan kısa süre sonra ısınıyor. Plakaları kullanım sırasında çıkmalara karşı kilitlenebilir. Ayrıca değiştirme imkanı da sınıyor. Açık/kapalı düğmesi mevcut. Arka uç kısmında 360 derece dönebilen askı halkası sayesinde kullanım sırasında kolaylık sağlıyor. Eğer prizde unutursanız otomatik kapanma özelliği bulunuyor. Siyah renkte üretilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KSI 640 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Maksimum Sıcaklık 230° Derece
Sıcaklık Ayarı Yok
Güç Işığı Var
Kablo Uzunluğu 1 Metre
Dönebilen Kablo Var (360°)
Kaplama Seramik
Değiştirilebilir Plaka Var
Güvenlik Kilidi Var
Açma Kapama Düğmesi Var
Renk Siyah
Isıtıcı PTC
Garanti Süresi 2 Yıl

Aprilla AHS 2013 Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumu

Ben asgari ücret ile çalışan bir kadınım. Bu yüzden bakım cihazları için öyle çok fazla bir bütçem bulunmuyor. Kıvırcık saçlarım olduğu için kendime bir saç düzleştirici almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markette Aprilla AHS2013 model bir saç düzleştirici buldum ve aldım. Saçlarım oldukça kalın tellere sahip olmasına rağmen kolay ve kısa sürede düzleştiriyor. Seramik plakaları sayesinde ısı her tarafına eşit yayılıyor. Ancak kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor çünkü hemen saçlarını yakabiliyorsunuz. Ben bir kaç defa bu tür kaza ile karşılaştım. Kullanım sırasında ergonomik bir tutma yeri var. Ayrıca elden kaymıyor. Ben bazen kıvırıp dalgalı saçlar yapmak içinde kullanıyorum. Gayet güzel iş gören bir saç düzleştirici.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KK 3328 Cam Su Isıtıcı Nasıl ve Alınır Mı? Kiwi Kettle Kullanıcı Yorumları

Aprilla AHS 2013 Saç Düzleştirici Alınır Mı?

Eğer benim gibi çok kazanan birisi değilseniz uygun fiyatlı olarak bu ürünü alabilirsiniz. Ben aylardır kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. İşimi fazlasıyla görüyor ve çok memnunum. Tam bir fiyat performans ürünüdür. A101’e aldın aldın indirim ürünü olarak çok ucuz fiyata geliyor. Eğer takip ederseniz sizde alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.