Arzum AR1132 Monomix Çubuk Blender Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Mutfakların vazgeçilmez aletlerinden bir tanesi olan blenderın belki de en kaliteli markalarından olan Arzum’un AR1132 monomix çubuk blender modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR1132 monomix çubuk blender inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Mutfaklarda karıştırma ve doğrama için mutlaka olması gereken aletlerden bir tanesi blenderdır. Eskiden bıçak ile uzun uğraşlar sonucu yapılabilen işler artık birkaç saniyede blender ile yapılabiliyor. Küçük mutfak aletleri denildiği zaman akla gelen ilk markalardan bir tanesi Arzum olarak bilinmektedir. Arzum ürünleri uzun ömürlü, kaliteli ve özelliklidir. Bu sebeple pek çok kişi Arzum markasını araştırmadan almak yolunu seçerler. Küçük mutfak aletlerinde Arzum’un pek çok model blender cihazı vardır. Bunlardan bir tanesi de Arzum AR1132 monomix çubuk blender modelidir.

Arzum AR1132 Monomix Çubuk Blender Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Bu blender sadece tutma kısmı ve uçtan oluşuyor. Bu sebeple ölçü kabı ve doğrayıcı haznesi yoktur. 900 W gücünde motoru vardır. Plastik gövde malzemesine sahiptir. Doğrama ve çırpma işlemleri çok idealdir. Ucu yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Ayrıca doğrama bıçakları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu blender teknoloji olarak gerçekten çok üstün.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arzum Ar1132 Monomix Çubuk Blender Kullanıcı Yorumu

Benim eşim yemek içinde soğan gördüğü zaman yemiyor. Ayrıca küçük çocuğum için sürekli mama yapmak zorundayım. Bu sebeple bir blendera sürekli olarak ihtiyacım oluyor. Arzum AR1132 blender benim işimi gayet güzel görüyor. Örneğin mercimek çorbası yapacağım zaman mercimekleri çekmek için bunu tencerenin içine sokup karıştırıyorum. Çocuk için içinde tavuk parçaları bulunan yemeği karıştırıyorum ve un ufak ediyor. Uzun süreli karıştırma ihtiyaçlarım oluyor. Buna rağmen hiç bir arıza verdiğini görmedim. Sert yiyecekleri bile doğramakta gayet başarılı iş çıkartıyor. Ucu gövdesinden ayrılabildiği için bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Doğrayıcı bıçakları çok keskin ve ilk gün gibi kalitesini koruyor.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arzum AR1132 Monomix Çubuk Blender Alınır Mı?

A101 markette piyasa fiyatının çok daha altına satılıyor. Arzum kalitesini zaten tartışmak olmaz. Ben aldığım için çok memnunum. Yemek karıştırmak, bebek maması yapmak ve diğer işler için mutfakta eliniz ayağınız oluyor. Herkes için tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.