Kiwi KSI 640 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yerli küçük ev aletleri üreticisi Kiwi’nin KSI 640 portatif buharlı kırışık giderici makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca A101 markette görüp aldığım Kiwi KSI 640 portatif buharlı kırışık giderici inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ev hanımlarının işi her geçen gün biraz daha kolaylaşıyor. Eskiden perde ve ceket ütülemek için onca çaba sarf edilirken, günümüzde asılı olduğu yerlerde kolayca ütülenebiliyor. Bunun için buharlı kırışık giderici cihazlar üretilmeye başladı. Türkiye’nin yerli markası olan Kiwi ise küçük ev aletleri sayesinde ev işlerini kolaylaştırıyor. Kiwi KSI 640 portatif buharlı kırışık giderici ise kadınların işini çok kolaylaştırıyor.

Kiwi KSI 640 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Kiwi KSI 6440 portatif buharlı kırışık giderici uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Güçlü buhar gücü sayesinde mikrop ve bakterileri %99.9 oranına kadar yok ediyor. 45 saniye gibi kısa bir sürede ısınıyor. Su haznesi 120 ml su alıyor. Dakikada 18 gram buhar üretme kapasitesine sahiptir. 1000 W gücü ile oldukça etkilidir. Su damlatmaz ve açık unutulduğu zaman otomatik kapanma özelliği vardır. Kutusunun içerisinden fırça ve buhar çıkış yönlendirici aparatlar çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  BİM SGS Ağaç Kesme Motoru (Hızar) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KSI 640 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Kullanıcı Yorumu

Önceleri perde ve ceketleri ütülemek çok zor oluyordu. Ancak Kiwi KSI 640 ile çok daha kolay bunu yapabiliyorum. Örneğin perdeyi ıslakken astığım zaman kısa süre içerisinde buharlı olarak düzeltebiliyor. Ceketlerde de güzel sonuçlar veriyor. Ancak gömleklerde kırışıkları çok bırakıyor. Zaten fiyatına göre baktığınız zaman jilet gibi gömlek bırakmasını beklemezsiniz. Ben çocuğumun giyeceklerinde bakteri ve mikrolardan arındırmak için daha çok kullanıyorum. Ayrıca kullanımı çok kolay. Uzun kullanımlarda bile su damlatmıyor. Buhar çıkışı gayet güzel ve sürekliliği var. Buhar çıkışında kesintiler asla olmuyor. Su haznesini doldurduğunuz zaman yarım saatten fazla aralıksız buhar verebiliyor. Kullanmadığınız zaman kendi kendini kapatma özelliğine sahiptir. Kullanırken tutuşu kolay olduğu için el iyi oturuyor ve yormuyor. Ayrıca portatif olması sebebiyle tatile giderken yanımızda götürüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR695 Peta Seramik Tabanlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KSI 640 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Alınır Mı?

A101 markete aktüel ürün olarak geldiği için uygun fiyatı nedeniyle almıştım. İlk başta bu kadar memnun kalacağımı düşünmüyordum. Ancak uygun fiyatına rağmen bana çok şey sundu. Tamam bir ütü kadar pürüzsüz yapmıyor ama iş görüyor işte. Benim gibi giysileri mikrop ve bakterilerden arındırmak için kullanacaksanız tam size göre. Ayrıca ben arada sırada sıcak havlu yapmak için bu ürünü kullanıyorum. Sonuç olarak tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. 2 yıl garantisi ve yaygın servisi sayesinde arıza durumunda karşınızda çabuk muhatap bulabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.