Aprilla AHS 2050 Kalın Maşa Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Aprilla’nın AHS-2050 model kalın saç maşası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AHS 2050 kalın maşa kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Özellikle çalışan kadınların kişisel bakım cihazlarına çok fazla ihtiyacı oluyor. Bunun için pek çok kişi neredeyse bir servet değerinde paralar ödüyorlar. Elektronik ürünler çok pahalı cihazlar olduğundan herkes erişemiyor. Ancak bazı markalar var ki, kaliteli cihazlar üretirken fiyatları da çok uygun oluyor. Bunlardan bir tanesi de genellikle A101 marketlerde satılan Aprilla’nın cihazlarıdır. Aprilla kişisel bakım cihazları konusunda çok başarılı bir markadır. Her türlü cihazı üretmektedir. Bu konuda güzel ürünlerinden bir tanesi olan Aprilla AHS 2050 kalın maşa modeli kadınların saç bakımı konusunda en uygun fiyata en çok şey sunan cihazıdır.

Aprilla AHS 2050 Kalın Maşa Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Teknik Özellikleri: Maksimum 200 dereceye kadar sıcaklığa çıkabilmektedir. 32 mm maşa çapı vardır. Kalın bukle şeklinde saç tasarımları yapılabilmektedir. Otomatik kapanma olmaması eksiklik olmuş. Sıcak kısmında seramik plaka kullanılmıştır. Siyah renkte üretilmiş olup 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Kablo kısmında askı aparatı vardır. Çalıştığını göstermek için güç ışığı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Joyplus Şarjlı El Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Aprilla AHS 2050 Kalın Maşa Kullanıcı Yorumu

Kalın ve uzun saçlara sahip birisiyim. Ayrıca çok düz bir yapıda olduğu için sabahları şekil vermek için çok uğraşıyordum. Kendime artık bir saç maşası almam gerekiyordu. Araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Aprilla AHS2050 kalın maşa aldım. Duş sonrası ıslak saçlara uyguluyorum ve harika oluyor. Özellikle kalın bukleler konusunda çok başarılı. Fişe taktıktan sonra 5 dakika içerisinde ısınmış oluyor. Tutma yeri gayet ergonomik ve el yormuyor. Kalın telli saçlarım olmasına rağmen gün boyu şekli bozulmuyor. Bazen ince telli saçlara sahip kız kardeşim kullanıyor onda da çok başarılı. Ancak kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü sıcaklık ayarı olmadığı için saçlarınızı çabuk yakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Range Lucid Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Aprilla AHS 2050 Kalın Maşa Alınır Mı?

Adı duyulmuş marka saç maşalarının fiyatlarını biliyorsunuz. Aprilla’nın bu AHS-2050 model saç maşası gerçekten çok uygun fiyata geliyor. Eğer sizin de imkanınız kısıtlı ise bu cihazı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ben gibi asgari ücretle geçiniyorsanız bu fiyatlara alabileceğin en iyi saç maşası.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.