Polosmart Akıllı Bileklik Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yerli akıllı cihazlar ve elektronik ürünler üreticisi Polosmart’ın akıllı bilekliği nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart akıllı bileklik inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Türkiye’nin uygun fiyatlı akıllı cihazlar üreticisi olan Polosmart’ın Bim markette satılan akıllı bilekliği orjinalinde “Polosmart MF Product Wear 0652 Akıllı Bileklik” kodu ile bilinmektedir. Ucuz fiyatına rağmen bol özelliği ve uzun ömürlülüğü ile dikkat çekmektedir. Şimdi gelin Polosmart akıllı bileklik teknik özelliklerine bakalım.

Polosmart Akıllı Bileklik Nasıl ve İyi Mi?

Yerli üretim bir akıllı bileklik olan Polosmart çok uygun fiyatı dikkat çekmektedir. Parasına göre oldukça fazla özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca şık ve zarif görünümlü bir akıllı saat diyebiliriz.

Teknik Özellikleri: Android 4.4 ve iOS 8.0 üstü işletim sistemleri ile uyumludur. Bluetooth 4.2 teknolojisine sahiptir. Batarya kapasitesi 90 mAh ile yeterli seviyededir. 0’dan %100 şarja iki saatte ulaşmaktadır. 15 gün bekleme süresine sahiptir. Ayrıca ortalama çalışması süresi ise 3-4 gündür.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHS 2027 Su Dalgası Saç Maşası Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Genel Özellikleri: Çizilmeye karşı dayanıklı bir ekrana sahiptir. Titreşimli uyarı sistemi bulunmaktadır. Ayrıca adım sayar, gidilen mesafe, kalori ve nabız ölçer, müzik kontrolü, hava durumu göstergesi, GPS gibi özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz “Fit Pro” uygulaması sayesinde sosyal medya bildirimlerini Polosmart akıllı bileklik ekranında görebilme özelliği bulunmaktadır.

Polosmart Akıllı Bileklik Kullanıcı Yorumu

Elimde çok param yoktu ama özellikle araba kullanırken bana yardımcı olması için bir akıllı saate ihtiyacım vardır. Bende Bim’e ucuz geldiğini gördüğüm için Polosmart akıllı bileklik aldım. Bu paraya bu kadar iyi bir şey çıkabileceğini hiç düşünmemiştim. Kutusundan çıkarttıktan sonra kaliteli kordonu dikkatimi çekti. Android telefonum ile kolaylıkla bağlayabildim. Ardından telefonuma kendi uygulaması olan Fit Pro’yu indirdim. Artık telefonum çaldığında saatime bakarak kimin aradığını görebiliyorum. Ayrıca mesaj ve bildirim geldiğim titreşimli olarak bildirim geliyor. Adım sayar özelliği tam doğru bir şekilde gösteriyor. Hava durumu gibi parametreler günlük yaşantıda çok yardımcı oluyor. Ben çok sık kullandığım için şarjı 2 kadar gidiyor. Şarj süresinin çok uzun olmaması yine avantaj. Ekran kalitesi ise yine çok iyi çıktı. Bir kaç defa kolumu sert yerlere çarpmama rağmen ekranında bir sorun olmadı. Ayrıca kolay kolay çizilmiyor. Kolunuzda çok fazla rahatsız edici olmuyor. Çok hafif ve ferah bir kullanımı var.

İlginizi Çekebilir:  Philips TAT1215BK Bluetooth Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Polosmart Akıllı Bileklik Alınır Mı?

Bu fiyatlara bırakın bir akıllı saat almayı pil bile vermiyorlar artık. Polosmart akıllı cihazlara erişimin en ucuz ve kolay yolu diyebiliriz. Parasına göre en çok özelliği barındıran bir akıllı saat. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Özelliklerinin hepsi doğru bir şekilde çalışıyor.

“Polosmart Akıllı Bileklik Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.