Awox Dijital Baskül Tartı Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Awox’un dijital baskül tartısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Awox dijital baskül tartı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Kilolarını bilmek herkesin hakkıdır. Ancak baskül fiyatları piyasada çok değişiklik gösterebiliyor. Ancak bazı markalar gerçekten çok özellikli olmasına rağmen oldukça ucuz oluyor. Awox ise bu markalardan bir tanesidir. Başta Şok market olmak üzere pek çok teknoloji mağazasında Awox’un dijital tartıları satılıyor. Uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile her evde mutlaka olması gereken cihazlardan bir tanesidir.

Awox Dijital Baskül Tartı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Üstünde temperli ve desenli cam kullanılmıştır. Kullanılmadığı zaman 10 saniye içerisinde kapanmaktadır. 2.5 kg ağırlık algıladığı zaman kendi kendine açılmaktadır. LCD ekranı ışıklı olup 0.1 kg ölçme hassasiyeti vardır. Minimum 3 kg, maksimum 180 kg tartma yapabiliyor. Aşırı ağırlık göstergesi mevcuttur. İki adet kalem pil ile çalışıyor olup, pil zayıfladığı zaman düşük pil göstergesi vardır. Alt tarafından kaymaz tabana yer verilmiştir. Islak zeminde kullanılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Awox B225000 4K Ultra HD 50" Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Awox Dijital Baskül Tartı Kullanıcı Yorumu

Aslında kilolu birisi değilim ama kaç kilo olduğumu bilmek hoşuma gidiyordu. Evimde uzun zamandır mekanik baskül vardı. Ancak hassas ölçüm yapmadığı için tam kilomu bilemiyordum. Bu yüzden artık dijital baskül almanın zamanı gelmişti. Şok markette gezerken haftanın indirimli ürünü olarak geldiğini gördüğüm Awox baskül aldım. Ben bu cihazı evin banyosunda kullanıyorum. Çok hassas ve güzel bir tartım yapıyor. Islak zeminde tabanı asla kayma yapmıyor. Bazen ıslak ayaklarım ile basıyorum ve kaymıyor. Üst camı sağlam olduğu için aşırı yüklere bile dayanıyor. Üstünde hafif baskı uyguladığınız zaman kendi kendine açılıyor. Üstünden inince ise kısa sürede kapanıyor. Pili 6 ayda falan ancak bitiyor. Zaten pilin az kaldığını kendisi gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  House Pratik Şarjlı Masa Lambası Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Awox Dijital Baskül Alınır Mı?

Awox ürünlerinin kalitesini bundan uzun yıllar önce bir kettle alarak biliyordum. Kırılana kadar hor kullanmıştım ve çok sağlamdı. Baskül için bir servet ödemek istemiyordum. Sonuçta sadece kaç kilo olduğumu öğrenecektim. Bu yüzde Şok markette katalog ürünü olarak gördüm ve aldım. Bu paraya asla bu dijital tartı sahibi olamazsınız. Tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.