Arnica Köpüklü Otomatik Türk Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli küçük ev aletleri üreticisinden olan Arnica’nın Bim markette satılan köpüklü otomatik Türk kahve makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arnica köpüklü otomatik Türk kahve makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Eskiden cezvede kahve pişirirken artık gelişen teknoloji ile birlikte elektronik ve otomatik kahve makineleri çıktı. Pek çok markanın kahve makinesi sayesinde kahve severler bir tuşa basarak bol köpüklü ve lezzetli kahveler yapabiliyorlar. Arnica Köpüklü Eko Türk Kahve Makinesi IH32059 kodlu makinesi ise Bim aktüel ürün olarak 3’te 1 fiyatına görünce hemen bir tane aldım. Şimdi gelin teknik özelliklerine bakalım.

Arnica Köpüklü Otomatik Türk Kahve Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Arnica kahve makinesi hacmi 300 ml yani 4 kahve fincanı alabilmektedir. 650 watt gücünde ısıtma kapasitesine sahiptir. 3 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Çift emniyet sistemi sayesinde taşma olmasına karşı oldukça güvenlidir. Özel tasarlanmış damlatmayan kahve dökme ağzına sahiptir. Kahve hazır olduğu zaman sesli ve ışıklı ikaz sistemi vardır. Tek tuşla kolay kontrol edilebilir ve kumanda paneli vardır. Üst cezvesi elde kolay yıkanabiliyor. Ancak elektronik olduğu için bulaşık makinesinde yıkama önerilmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 70UL4C63DT 70" Ultra HD 4K Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Arnica Köpüklü Otomatik Türk Kahve Makinesi

Arnica Köpüklü Otomatik Türk Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumu

Çok fazla kahve tüketen bir aile olarak, Bim’e ucuz olarak geldiğini görünce Arnica Türk kahve makinesi aldım. Gerçekten sanki cezvede yapmış gibi bol köpüklü kahveler yapıyor. 4-5 dakika içerisinde kahveniz hazır hale geliyor. Asla taşırma yapmıyor ama taşması durumunda hemen kendini otomatik olarak kapatıyor. Kahve yapımı sonrası cezvesini lavaboda hemen kuruluyorum. Kaliteli bir malzemeden yapılmış. 3 yıl garanti süresi olması ve Arnica servisinin yaygınlığı güven veriyor. Kahvem hazır olduğu zaman sesli olarak uyarı vermesi sürekli başında beklemememizi sağlıyor.

Arnica Köpüklü Otomatik Türk Kahve Makinesi Alınır Mı?

Bu cihazın fiyatının üçte bir bir parasına Bim markete indirim olarak geldi. Bu paralara çelik cezve verirlerken ben Arnica kahve makinesi sahibi oldum. Bence kaçırılmaz fırsatlardan bir tanesi. Ayrıca oldukça kaliteli ve güzel kahveler yapan bir makine.  Ayrıca A101, Bim ve Şok gibi marketlere indirimli ürün olarak gelmektedir. Kesinlikle tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir:  Onvo Manuel 5.5 L Airfryer (OVFRY04-MNL) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.