Sunny Çelik Kettle (Su Isıtıcı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Sunny’nin çelik kettle su ısıtıcısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sunny çelik su ısıtıcı inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Mutfaklarda kullanılan ürünlerin olmazsa olmazlarından bir tanesi artık kettle adı verilen çabuk su ısıtıcılarıdır. Çünkü bir mutfakta süreli olarak sıcak suya ihtiyaç duyulur. İster çay demlemek, ister yemek pişirmek veya bulaşık yıkamak. Her ne olursa olsun sıcak suya ihtiyaç vardır. Elektronik ürünler üreten markaların hepsinin kettle su ısıtıcı ürünleri vardır. Bu konuda uygun fiyatı ve kalitesiyle dikkat çeken yerli marka olan Sunny, en çok satılan kettle üreticilerinden bir tanesidir. Bende evimde 10 yıldır Sunny marka su ısıtıcıları kullanıyorum.

Sunny Çelik Su Isıtıcı (Kettle) Nasıl ve Teknik Özellikleri Nedir?

Sunny küçük ev aletleri ve televizyon konusunda oldukça yol kat etmiştir. Su ısıtıcısının ise kendinden çok daha pahalı ürünlere göre hiçbir eksiği yoktur. Sunny çelik kettle teknik özellikleri ise şu şekilde.

İlginizi Çekebilir:  Sunny SN55FMN243 55’’ 140 Ekran 4K Ultra HD webOS Smart LED TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Teknik Özellikleri: 1.7 litre su hacmi bulunmaktadır. 1500 W ısıtma gücü bulunmaktadır. Su dolu iken kaynama süresi 12 dakikadır. Çalıştığını göstermek için alt tarafından uyarı ışığı bulunmaktadır. Ayrıca 2 yıl Sunny garanti süresi bulunmaktadır. Açma ve kapama düğmesi kulpunun üstünde bulunmaktadır. Ayrıca kendi kendine açılmayı engellemek için mandallı kapağı vardır.

Genel Özellikleri: Paslanmaz çelik gövde ile yapılmıştır. Alt tabanı 360 derece dönebilmektedir. Termostatlı kapağı sayesinde su kaynadığı zaman otomatik kapanmaktadır. Ayrıca susuz kaldığı zaman çalışmayı önleyici emniyet sistemi vardır.

Sunny Çelik Kettle Kullanıcı Yorumu

Ben uzun yıllardır mutfağım su ısıtıcı olarak Sunny markasını tercih ediyorum. Günde defalarca kez çalıştırmama rağmen hiç bozulduğunu görmedim. Bu 4 defa Sunny kettle alışım ve hepsi kırıldığı için değiştirmek zorunda kaldım. Suyu ısıtma ve kaynatma süresi 13 dakikada tamamlanıyor. Alt tabanına oturtmak kolay oluyor. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde hiç bir metal bozulmasına rastlamadım. Susuz iken yanlışlıkla düğmesine bastığımda çalışmıyor. Bu çok önemli bir emniyet sistemi.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Masaüstü Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Sunny Çelik Kettle Alınır Mı?

İnsanların ağzında hep bir Sunny marka ürün alınır mı sorusu var. Kullanmayanlar kötülüyor ama öyle değil. Ben Sunny’nin hangi cihazını aldıysam hepsini uzun yıllar boyunca kullandım. Ürünleri ise oldukça kaliteli. Bugün pahalı markaların su ısıtıcılarından kalite ve performans olarak hiçbir eksiği yok. Ancak fiyat olarak onların yanında çok ucuz kalıyor. Ben Bim aktüel ürün olarak geldiği için daha uygun fiyata aldım. Sizde gönül rahatlığıyla Sunny çelik kettle alabilirsiniz.

“Sunny Çelik Kettle (Su Isıtıcı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Bende kullanıyorum çok güzel. Kötüleyenlere bakmayın siz. Bir alışmışlar sunny kötü diye. Kullananlar zaten biliyor nasıl ürün olduğunu

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.