Asist Balgam Sökücü Kullananlar

Asist balgam sökücü kullananlar herkese tavsiye etmektedir. Balgam sorunu olup bir türlü çözülmeyen insanlar için kurtarıcı bir ilaçtır. İçtikten hemen sonra etkisini hemen gösterip balgamın atılmasını sağlamaktadır.

  • Öksürük şurubu olarak kullanıldığı gibi, aşırı dozda parasetamol kullanımında karşılaşılabilen zehirlenmelerde de kullanılmaktadır diye biliyorum. Yani çok güçlü bir ilaçtır.
  • Kaç gündür balgam sorununu atamıyordum. Bu ilaçla birlikte kendime geldim boğazlarım temizlendi.
  • Arkadaşlar kesinlikle balgam sökmek için en etkili ilaç budur. Herkese tavsiye ederim.
  • Soğuk algınlığına da çok iyi geldi. Özellikle balgam sökücü olarak kullanıyordum.
  • Balgam atmak için kesinlikle çok iyi bir ilaç. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

Olumlu yorumlar ile dolu olan bu ilacın kullanımı doktorlar tarafından danışılması mutlaka gerekmektedir. Fazla kullanımı yan etkilere neden olmaktadır.

 

Asist Balgam Sökücü Nedir?

Çokça tavsiye edilen reçeteli ve reçetesiz şekilde ulaşımı mümkün olan bu asist balgam sökücü nedir? Solunum yolları için balgam söktürücü olarak kullanılan tıbbi bir ilaçtır. Öksürük, astım gibi solunum yolları problemlerinde balgamı gevşetir. Titreşimli bir mekanizması sayesinde balgamın sökülmesine yardımcı olur. Evde kolaylıkla kullanılabilir ve kolaylıkla eczanelerden temin edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Gaz Sancısına Ne İyi Gelir?

 

Asist Balgam Sökücü Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı parametreler bulunmaktadır. Asist balgam sökücü kolay ulaşılabilir bir ilaçtır ve asist balgam sökücü nasıl kullanılır? Önemli bir soru olmaktadır. Kullanmadan önce eğer reçetesiz temin edildiyse mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Genellikle şurup formunda bulunmaktadır. Doz ölçeği olarak genellikle eczaneler tarafından bir çay kaşığı olarak verilmektedir. Fakat dozaj hastalıktan ve kullanıcının özel durumlarına göre değişmektedir. Aşırı dozajda kullanımı ve çok sık kullanımı olumsuz etkilere neden olabilmektedir.

 

Asist Balgam Sökücünün Faydaları Nelerdir?

Balgamdan kurtaran bu ilacın yine birçok faydalı etkisi bulunmaktadır. Asist balgam sökücünün faydaları nelerdir? Sorusuna birçok faydası sıralanabilmektedir.

  • Boğaz ve ciğerleri rahatlatarak nefes almakta oluşan zorluğu ortadan kaldırmaktadır.
  • Balgamın incelmesini sağlayarak solunum yollarındaki balgamın çıkmasını daha kolay hale getirmektedir.
  • Öksürük refleksini uyararak balgamın dışarı çıkmasını daha kolay hale getirmektedir.
  • Asist balgam sökücünün antiseptik özelliği sayesinde oluşabilecek herhangi bir enfeksiyon riskini önlemektedir.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. İçeriği sayesinde savunma sistemini desteklemektedir.
İlginizi Çekebilir:  Efermag Ne İçin Kullanılır? - Kullanıcı Yorumları

Görüldüğü üzere doğru dozda kullanılan asist balgam sökücü ile solunum yollarında oluşan rahatlıklar en kısa sürede çözülebilmektedir.7 ila 10 gün kullanılması tavsiye edilmektedir. Fazlası istenmeyen bazı olumsuz etkilere neden olmaktadır.

Asist Balgam Sökücü Yan Etkileri Var Mı?

Reçetesiz de kullanılması ve ulaşılması kolay olan asist balgam sökücü yan etkileri var mı? sorusunu beraberinde getirmektedir. Solunum yollarını rahatlatmak için kullanılan bu ürünün tavsiye esilen kullanım şekline aykırı kullanımda yan etkileri bulunmaktadır. Nadir olarak da olsa görülebilen kusma, baş ağrısı, ishal hissi gibi yan etkileri vardır. Kullanım sıklığını azaltarak bu etkiler hafifletilebilmektedir. Çocuklarda 2 defa 5-7 gün kullanılması uygunken, yetişkinlerde bu doz günde 3 defa olmak üzere 7-10 gün olarak değişmektedir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.