BİM SGS Ağaç Kesme Motoru (Hızar) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Bim markette uygun fiyatlı olarak satılan SGS marka benzinli ağaç kesme motoru yani hızar nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SGS ağaç kesme motoru teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Bahar ayının gelmesiyle birlikte ağaç budama işleri de hız kazanıyor. Bunu bilen Bim, A101, Şok ve Migros gibi marketlerde bahçe ve ağaç işleri için ürünler getiriyor. BİM markette aktüel ürün olarak oldukça ucuz bir fiyata satılan SGS ağaç kesme motoru ise uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile dikkat çekmektedir. Şimdi gelim SGS ağaç kesme makinesi özelliklerine bakalım.

SGS Ağaç Kesme Motoru (Hızar) Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Motor Özellikleri: 52 cc hacminde 2.9 beygir (HP) bir motora sahiptir. En yüksek 2800 devir/dakika çalışma hızına sahiptir. Beninli bir motor olup 25:1 oranında yağlama ile çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV110BS El Blender Seti Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Diğer Özellikleri: Kutusunun içinde testere zinciri, koruyucu kılıf, tapa anahtarı ve tornavida çıkmaktadır. Yüksek yağ kapasitesi ile bakımı kolaydır. Tehlikeli durumlarda ani zincir freni güvenlik mekanizması vardır.

550 ML yakıt ve 250 ml yağ tankı bulunuyor. 45 mm silindir çapı ile profesyonel ve uzun kullanımlara olanak sağlıyor. 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

SGS Ağaç Kesme Motoru (Hızar) Kullanıcı Yorumu

Bahar ayının gelmesi ile birlikte bahçemdeki ağaçları budamak için uygun fiyatlı ama kaliteli iş gören bir hızar almak istiyordum. Bim aktüel ürün olarak gördüğüm SGS ağaç kesme motorundan aldım. Tutacak yerlerini çok ergonomik yapmışlar ve kolunuzu fazla ağrıtmıyor. Eski makinemde karşılaştığım sürekli olarak zincir atma sorunu ile hiç karşılaşmadım. 4 saat aralıksız kullanmama rağmen hala daha canavar gibi çalışıyor. Motoru oldukça güçlü ve kalın kütükleri bile rahatlıkla kesebiliyor. Bahçede bulunan 3 kavak ağcını hem kestim hem de küçük parçalar haline getirdim bana mısın demedi. Yakıt tüketimi öyle çok fazla değil. Ağaç gövdesini düz bir şekilde kesiyor.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVMDF01 Mikrodalga Fırın Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

SGS Ağaç Kesme Makinesi Alınır Mı?

Evet fiyatına göre kıyasladığınız zaman tam bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Benim işim fazlasıyla görüyor. Sizde benim gibi sadece mevsimsel zamanlarda kullanacaksanız fazlasıyla işinizi görecektir.

“BİM SGS Ağaç Kesme Motoru (Hızar) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Bende bimden bu shs ağaç kesme motorunu aldım topladım daha kullanmadım kalite görünüyor benzin ve yağ deposu ayrı bir tek şey kafamı karıştırıyor benzin koyarken yağ ile karıştırıp mi yiksa sadece benzin mi konulacak onu bilmiyirum makine kendimi karistiriyor onu anlamadım bilenler 05353981713 yardımcı olursa sevinirim Sakarya'da selamlar

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.