Queen Jesse Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Evlerin vazgeçilmez cihazlarından bir tanesi olan Kettle, çok farklı markalara sahiptir. Bu yazımızda ise Queen Jesse çelik kettle nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Queen Jesse su ısıtıcı kettle kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Eskiden su ısıtmak için evlerimizde ocağa bir kap konulur ve uzun süre suyun kaynaması beklenirdi. Bu hem vakit kaybına hem de ekonomik olarak zarara yol açardı. Ancak gelişen ev elektroniği teknolojisi sayesinde bunların hiç birisi kalmadı. Sadece bir düğmeye basarak saniyeler içerisinde su kaynatabilir hale geldi. Bir mutfakta sürekli olarak sıcak su ihtiyacı olur. Gerek bulaşık yıkamak gerekse yemek yapmak için anlık olarak kaynamış suya ihtiyacınız olabilir.

Evlerimizde sıcak su ihtiyacını karşılamak için kettle adı verilen su ısıtıcılar ortaya çıktı. Yaklaşık 30 yıldan bu yana her evde olmaya başlayan kettle cihazları, ev kadınlarının kurtarıcısı haline geldi. Piyasada çok farklı marka ve modellerde su ısıtıcılar bulunmaktadır. Sonuç olarak baktığınız zaman bunların hepsinin görevi kısa sürede suyu kaynatmaktır. Şok marketlerde satılan, Queen Jesse marka çelik kettle uygun fiyatı ve yüksek hacmi ile dikkatleri çekiyor. Ayrıca uygun fiyatı ve sağlamlığı ile alınabilecek en iyi fiyat performans cihazlarından bir tanesi.

Queen Jesse Çelik Kettle Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: İçerisinde görünmeyen yani gizli çelik rezistansları bulunuyor. 1500 Watt ısıtma gücüne sahiptir. 1.8 litre hacmi ile bir evin ihtiyaç duyabileceği kapasitede su kaynatabilir. Susuz kaldığı zaman kendi kendini kapatma özelliği vardır. Su dökme ağzı damlamayı önleyici tasarıma sahiptir. Alt elektrik tabanı üzerinde 360° derece dönebilmektedir. Işıklı güç lambası ve ışıklı açma kapama düğmesi bulunuyor. Üst kapağı termostatlı ısıya dayanıklı plastikten imal edilmiştir. Tam dolu suyu 9 dakikada kaynar (100 °C) sıcaklığa getirebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Queen Jesse Çelik Kettle Kullanıcı Yorumu

Evimde her zaman bir kettle ihtiyacı oluyor. Zaten küçük çocuğum olduğundan mama için sıcak su yapmam gerekiyor. Kaliteli marka olarak bildiğim kettle cihazımı 2 yıl falan anca kullandım. Bende artık dünyanın parasını vermek istemediğim için Queen Jesse çelik kettle aldım. İşimi fazlasıyla görüyor diyebilirim. Su kaynadığı zaman sıcaklığı tutma yerine geçirmiyor. Paslanmaz çelikten yapılmış olması sağlıklı oluyor. Isıtma rezistansları görünmediği için korozyon ve kireçlenme en az düzeyde oluyor. İçine doldurduğum suyu kısa süre içerisinde kaynatıyor. Sonuç olarak bir kettledan istediğiniz her şeyi yapabiliyor.

Queen Jesse Çelik Kettle Alınır Mı?

Parasına baktığınız zaman bu su ısıtıcı çaydanlık parasından bile ucuza geliyor. Şok marketlerde indirimli ürün olarak satılabiliyor. Sizde bulursanız ve kettle ihtiyacınız varsa kaçırmamanızı tavsiye ederim. Çok güzel ve kaliteli bir ürün. Fiyat performans cihazı olarak en iyileri arasında. Görevi sadece su ısıtmak ve kaynatmak olunca en ekonomik şekilde yerine getiriyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi kk 3304 Su Isıtıcı (Kettle) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.