Dijitsu 50DW9900 50 İnç UHD Webos TV Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları – Bim

Türkiye’nin gittikçe daha fazla tanınan yerli markası olan Dijitsu’nun 50 inç ekrana sahip 50DW9900 model televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu 50DW9900 50″ UHD Webos TV inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Herkes evine en iyi televizyonu almak ister. Piyasada birbirinin neredeyse 10 katına satılan aynı ekran büyüklüğüne sahip televizyon markaları vardır. Bunlar arasında özellik ve kalite farkları vardır. Ancak son yıllarda yerli televizyon üreticileri çok uygun fiyatlara yüksek özellikli televizyonlar satmaktadır. Yerli marka uygun fiyatlı televizyon denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi de Dijitsu markasıdır. Dijitsu özellikle A101, Bim, Migros ve Metro market gibi zincir marketlerde indirim ürün olarak çok fazla görülmektedir. Dijitsu 50DW9900 50 İnç UHD Webos TV ise üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.

Dijitsu 50DW9900 50 İnç UHD Webos TV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir

Daha yeni piyasaya sürülen bir televizyon modeli olan Dijitsu 50 DW 9900 WebOS TV oldukça çok özelliğe sahiptir. Bu tv fiyatına piyasada bu kalitede televizyon bulmanız imkansızdır. Şimdi gelin özelliklerine bakalım.

İlginizi Çekebilir:  QU QU2200 Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ekran Özelliği: 50 inç büyüklüğünde DLED ekranı bulunuyor. 3840×2160 UHD ekran çözünürlüğüne sahiptir. 178° derece görüş açısı imkanı sunar. 250nit ekran parlaklığı vardır. 50/60 Hz ekran yenileme hızı bulunuyor. 16:9 ekran boy oranına sahiptir. CVT ana kartı ile hızlı ve performanslı bir televizyondur.

Bağlantı ve Giriş Özellikleri: PAL/SECAM analog tv girişi vardır. Ayrıca dahili uydu alıcısı sayesinde ek bir cihaza ihtiyaç duymaz. 3 adet HDMI ve 2 adet USB giriş yeri bulunmaktadır. 1 adet kulaklık girişi ve 1 adet optik dijital ses çıkış yeri vardır.  2 adet 8 W hoparlörü bulunuyor.

Multimedya Özellikleri: HDR10 yayın kalitesinde izleme imkanı sunuyor. Webos smart sistemi sayesinde kolaylıkla internete bağlanabiliyorsun. Youtube, Netflix ve Prime video uygulamaları yüklü olarak gelmektedir.

Dijitsu 50DW9900 50 İnç UHD Webos Kullanıcı Yorumu

Oturma odası için özellikli bir televizyon arıyordum. Parama göre bulduğum televizyonlar çok kötüydü ve bazılarında internet özelliği bile yoktu. Ancak Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm Dijitsu 50 DW 9900 televizyonu aldım. Eve gelip kurulum kısa sürede yapıldı. Daha açar açmaz hayret ettim çünkü bu kadar net bir ekran beklemiyordum. HD kanalları izlerken sanki yanımda canlı oynuyormuş gibi hissediyorum. Kanal geçiş hızı gayet güzel ve asla beklemiyorsunuz. Ancak hoparlör ses gücü ve ses kalitesi biraz daha iyi olabilirdi. Çünkü bu televizyona göre ses sistemi biraz zayıf kalmış. Ben ek bir ses sistemi ile kullanıyorum. Smart tv özelliği gayet akıcı ve kullanışlı bir arayüze sahip. Netflix ve Youtube izlerken asla donma ve kendi kendine uygulamadan çıkma gibi şeyler olmuyor. Kumandasında pek çok kısayol bulunuyor. Bu da smart özelliğini kullanırken kolaylık sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Fantom Carbon CC4000 Cyclone Süpürge Nasıl?

Dijitsu 50DW9900 50 İnç UHD Webos TV Alınır Mı?

Oldukça ince, şık ve zarif bir tasarıma sahip. Bu televizyonu gören herkes Dijitsu nasıl güvendin de aldın diye soruyor. İzledikten sonra bizde alalım diye hayran kalıyorlar. Çünkü kendinden çok daha pahalı televizyonlardan iyi bir kaliteye sahip. Sizde bir Dijitsu televizyon almak istiyorsanız benim evimde 2. televizyonum ve ikisini de çok memnun bir şekilde kullanıyorum. Dijitsu tam fiyat performans televizyonları üretiyor. Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.