Regal RC 1500 Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Regal’in RC1500 model çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Regal RC 1500 çay makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Günümüzde hala daha çay yapmak için çaydanlıklar kullanılmaktadır. Ancak son yıllarda artık çok daha güvenli olan çay makineleri popüler olmaya başladılar. Pek çok markanın çay makinesi satışta yerini alıyor. Bu konuda Türkiye’de uygun fiyatlı ama kaliteli ürünler üreten Regal’in çay makinesi modelleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de RC 1500 model olanıdır. Geleneksel çaydanlıklardan çay yapma konusunda hiçbir farkı yoktur.

Regal RC 1500 Çay Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Isıtma gücü 1500-1800 watt ile oldukça etkilidir. Ayrıca 150 W sıcak tutma özelliği vardır. Üst tarafında cam demlik hacmi 1 litredir. Alt tarafında ise 1.8 litre hacimli su ısıtıcı bulunuyor. Kaynatma ve sıcak tutma fonksiyonu vardır. Ayrıca ışıklı olarak çalıştığı ve durduğu zamanı göstermektedir. Susuz çalıştırmaya karşı emniyet sistemi vardır. Alt tablasının üstünde 360 derece dönebilme özelliği vardır. 1.10 cm uzunluğunda kablosu bulunuyor. Cam demliğinin için paslanmaz çelikten filtre çıkmaktadır. Alt ısıtıcısı ısıya dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır. Yine tutma kolları plastikten yapılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KTM 2910 Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Regal RC 1500 Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Herkes gibi bende hayatım boyunca çaydanlık ile çay yapıyordum. Ancak ailecek çok fazla çay tükettiğimiz için artık bir çay makinesi almak istiyordum. Çünkü nadiren de olsa bazen ocakta çayı unuttuğum oluyordu. Bende çay makinesi araştırması yaparken A101’de uygun fiyatlı olarak satıldığını gördüğüm Regal RC-1500 çay makinesini aldım. Bu makineyi aldıktan sonra artık kettle ihtiyacım olmuyor. Çünkü sıcak su ısıtıcısı olarak alt tarafını rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Yaptığı çayların çaydanlık demlemesinden farkı yok. Üst tarafındaki cam demlik ince olmasına rağmen çok sağlam. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkıyorum ve bir sorun olmuyor. Alt ısıtma plakası paslanmıyor. Sıcak tutma özelliği çok güzel. Sürekli sıcacık çay içme imkanı sağlıyor. Demlik hacmi benim ailem gibi 4 kişilik bir aile için yeterli hacimde.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Regal RC 1500 Çay Makinesi Alınır Mı?

Regal, Vestel fabrikalarında üretim yapan bir markadır. Vestel zaten uzun yıllardır kendini fazlasıyla kanıtlamış bir marka. RC 1500 çay makinesi çok kaliteli ve güzel çaylar yapıyor. Ayrıca uygun fiyatı ile tam bir fiyat performans ürünüdür. Sizde gönül rahatlığı ile Regal RC1500 çay makinesini alabilirsiniz.

“Regal RC 1500 Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine 2 yorum

  1. Bende aldım çay kısmından çok memnunum ama sorun şu bölümünde filitre olmadığı için su bulanık beyaz tabaka oluyor Buda çayı bozuyo eksik parça

    Yanıtla
  2. Ürünü a 101 den aldım fakat cay yapıp kaynattigimda su bölümünden çay doldurdugumda çayın ustu kireç ve yağlı beyaz bir tabakayla kaplaniyor bunun nedeni nedir çay icilmiyor

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.