Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyaca meşhur bir marka olan Blaupunkt ‘un Blhs01 model kodlu dikey şarjlı süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız Ayrıca Blaupunkt dikey şarjlı süpürge (BLHS01) kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Evlerimizde elektrikli süpürge olmazsa olmaz elektronik aletlerden bir tanesidir. Çünkü yere dökülen pislikleri temizlemek için en kolay yoldur. Ancak sıradan elektrikli süpürgeler hem ağırdır hem de yorucudur. Bu süpürgeleri genelde evim tamamını süpürmek için kullanırız. Ancak bir veya en fazla iki odanın süpürülmesi için kocaman süpürgeyi çıkartmanız yorucu olur. Bunun için kullanımı daha pratik olan dikey süpürgeler vardır. Piyasada yüzlerce marka ve modelde dik süpürgeler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Blaupunkt markasına aittir. Blaupunkt’un Blhs01 model kodlu şarjlı dikey süpürgesi uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 300 W gücünde oldukça performanslı bir motoru vardır. 2200 mAh kapasiteli 25.6 V bataryası bulunuyor. Şarj süresi 5-6 saat olup, 35-40 dakika kadar çalışabilmektedir. Hem dik süpürge hem de şarjlı el süpürgesi olarak kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Lityum bataryası çok uzun ömürlüdür. Çalışması sırasında 77 desibel ses çıkartmaktadır. Toz torbası olmaması çok temiz olmasını sağlıyor. HEPA filtresi sayesinde oldukça sağlıklıdır. Kutusunun içinden dar aralık başlığı, esnek uzayabilen hortum, hayvan tüyü fırçalı başlığı ve turbo başlık çıkmaktadır. Bu süpürgeyi istediğiniz zeminde kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Taste Master Dijital Airfryer Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Parçaları
Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Parçaları

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Kullanıcı Yorumu

İkiz bebeklerim artık ayaklanmaya başladılar. Her şeyi kendileri yemek istiyorlar. Durum böyle olunca mutfak ve oturma odası sürekli batıyor. Ellerinde ne yiyorlarsa yarısı yere dökülüyor. Bende sürekli olarak büyük elektrik süpürgesini çalıştırmak zorunda kalıyordum. Artık daha pratik olan dikey süpürge almanın vakti gelmişti. Fiyatlarına bakıyordum ve kaliteli bir şey olmasını istiyordum. Tam bu sırada Bim markete aktüel ürün olarak gelen Blaupunkt dikey şarjlı süpürge aldım. Oldukça kaliteli ve sağlam bir cihaz. Daha kutusundan çıkartırken bunu rahatlıkla anlıyorsunuz. Süpürme konusunda çok başarılı. Aynı anda oturma odası ve mutfağı süpürebiliyorum. Süpürme sırasında içine çektiği tozu asla dışarı bırakmıyor. Ayrıca çalışırken çok fazla ses çıkartmıyor. Koltuk minderlerinin arasını ince başlığı ile kolayca süpürüyorum. Borusundan çıkarttıktan sonra şarjlı el süpürgesi olarak kullanılabilmesi çok hoş. Bu sayede koltuk altlarına falan uzanmak çok kolay oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Alınır Mı?

Eğer sizin de evde küçük çocuklarınız varsa her yer çabucak batıyor demektir. Ben daha önceleri asla ihtiyacım olmaz diyordum ama şimdi bu süpürge elimden düşmüyor. Çok kullanışlı ve kaliteli bir cihaz diyebilirim. Blaupunkt markasını bilmiyorsanız araştırın derim. Dünyanın en kaliteli cihazlarını üreten Alman markası. süpürgesi hem kaliteli hem de çok ucuza satılıyor. Ayrıca Bim markete indirimli ürün piyasasının neredeyse yarı parasına geliyor. Sizin de ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Teknik Özellikleri
Model Kodu Blhs01
Motor Gücü 750 Watt
Batarya Voltajı 25.9 V
Batarya Kapasitesi 2200 mAh
Şarj Süresi 5.5 Saat
Çalışma Süresi 35 Dakika
Batarya Lityum
Islak Kullanım Yok
El Süpürgesi Kullanımı Evet
H.E.P.A Filtre Var
Toz Kapasitesi 600 ML
Başlıkları Dar Aralık Ucu
Hayan Tüyü Başlığı
Üçgen Başlık
2’si 1 Arada Başlık
Garanti Süresi 24 Ay

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.