Dijitsu 32D9800 32 İnç Uydu Alıcılı Tv Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları – Bim

Yerli elektronik eşya üreticisi Dijitsu’nun 32 inç ekrana sahip 32D9800 model televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu 32D9800 inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ülkemizde pek çok çeşitli markada televizyon markaları bulunmaktadır. Bunlar ithal ve yerli olarak ikiye ayrılmaktadır. Eskiden ülkemizde satılan televizyonlar yurt dışından gelirken, günümüzde artık yerli markalarda adından sıkça söz ettirmektedir. Son yıllarda popüler televizyon markalarından bir tanesi olan Dijitsu, yerli olmasının yanı sıra üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. 32D9800 model kodlu televizyonu da uygun fiyatı ile düşük bütçeler için uygun bir televizyondur.

Dijitsu 32D9800 32 İnç Uydu Alıcılı Televizyon Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ekran Özellikleri: 80 cm büyüklüğünde yani 32″ inç LED ekranı bulunmaktadır. HD ready çözünürlük standardına sahiptir. 1366×768 ekran çözünürlüğüne sahiptir. 50/60 hz ekran yenileme hızı vardır. Ekran tepki süresi 8.5 ms ile oldukça iyidir. HDR yayın desteği yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ses Özellikleri: 16 W gücünde 2.0 hoparlör sistemi bulunuyor. Bunun dışında başka bir ses özelliği yoktur.

Multimedya Özellikleri: 3D yayın özelliğine sahip değildir. 1 GB ram ve 8 GB dahili hafızası bulunuyor.

Bağlantı Özellikleri: Dahili uydu alıcısı sayesinde ek bir cihaza gerek duymaz. 1 adet USB ve 2 adet HDMI giriş yeri bulunuyor. Ayrıca analog/kablo ve uydu anten giriş yerleri vardır.

Dijitsu 32D9800 32 İnç Uydu Alıcılı TV Kullanıcı Yorumu

Evimin mutfağı için 32 inç bir televizyon almak istiyordum. Bende araştırma yaparken Bim markete çok uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm için Dijitsu 32D9800 model televizyonu aldım. Ben bu televizyonu duvara monte ettim. Kullanmaya başladığım anda ekranın net görüntüsü dikkatimi çekti. Ancak ses kalitesi öyle çok iyi değil. Kanal geçişleri sırasında asla bekleme yapmıyor. Geçiş hızını çok beğendim. Bazen usb takıp video izliyorum ve bir sıkıntı yaşamadım. Kumanda düğmeleri güzel yerleştirilmiş ve karışıklık yaşamıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Philips 40PUS7607 43 İnç Ultra HD Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Dijitsu 32D9800 32 İnç Uydu Alıcılı Televizyon Alınır Mı?

Eğer sizde bu şekil küçük alanlarda kullanmak için bir televizyon arıyorsanız sizin için ideal olabilir. Çünkü bu fiyatlara artık sıfır televizyon bulmak imkansız bir halde. Tam bir fiyat performans televizyonudur. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz diyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.