Dijitsu Dijital Mikrodalga Fırın Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin milli ve yerli elektronik markalarından bir tanesi olan Dijitsu’nun MD30 ve MD15 mikrodalga fırını nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu dijital mikrodalga fırın teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Dijitsu ülkemizde yerli üretim yapan bir teknoloji markasıdır. Evlerimizde kullandığımız hemen her elektronik ürünü üretmeye başlamıştır. Mikrodalga fırın konusunda da MD15 beyaz renk ve MD30 siyah renk ile piyasada yer almaktadır. Dijitsu mikrodalga fırın üstün özellikleri, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. BİM, A101, Migros, Metro Market gibi zincir marketlerde indirimli ürün olarak çok fazla satıldığını görmekteyiz. Şimdi gelin Dijitsu dijital mikrodalga fırın teknik özelliklerine bakalım.

Dijitsu Dijital Mikrodalga Fırın Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Teknik Özellikleri: Bu mikrodalga fırın 230v voltaj ile çalışmaktadır. 1050 W giriş, 700 W çıkış gücüne sahiptir. Fırın haznesi kapasitesi 20 litredir. 25.5 cm tabak çapına sahiptir. Ayrıca cam tepsi bulunmaktadır. Boyutları 44 cm en, 33.5 cm boy ve 26 cm genişliktedir. Dijitsu mikrodalga fırının ağırlığı 10 kilogramdır. Çocuk kilidi emniyet sistemi bulunmaktadır. Dokunmatik ve dijital ekranı mevcuttur. Zamanlayıcı, buz çözünü, saat gibi özellikleri vardır. Mısır patlatma, patates, pizza, dondurulmuş sebze, içecek ve yemek tabağı programları vardır. Başlat ve durdur düğmeleri vardır. Ayrıca pişirme sonrası sesli uyarı özelliği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 65UL2163DT/2 65" Ultra HD Smart TV Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Güç Giriş 1050 W
Güç Çıkış 700 W
Voltaj 230V
Fırın Kapasitesi 20 Litre
Tabak Yeri Çapı 25.5 cm
Yükseklik 439.5 mm
En 334.2 mm
Genişlik 258.2 mm
Cihaz Ağırlığı 10.05 kg
Çocuk Kilidi Var
Dijital Ekran Var
Buz Çözme Özelliği Var
Renk Beyaz ve Siyah
Program Özellikleri
Pişirme Zamanlayıcı Var
Buz Çözücü 1-3 Dakika
Buz Çözme Kapasitesi 100-2000 gr
Zamanlayıcı Var
Saat Ayarı Var
Mısır Patlatma Modu Var
Patates Modu Var
Dondurulmuş Sebze Modu Var
İçecek Modu Var
Pizza Modu Var
Yemek Tabağı Modu Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Dijitsu Dijital Mikrodalga Fırın Kullanıcı Yorumu

Evimde 10 yıldır kullandığım mikro dalga fırınım bozulduğu için yenisini almak için araştırma yapıyordum. Evimde Dijitsu’nun televizyonu var ve memnun olduğum için, Bim’de aktüel ürün olarak satıldığını gördüğüm siyah renkli bir Dijitsu dijital mikrodalga fırın aldım. Boyut olarak bildiğimiz standart mikrodalga fırınlar ile aynı. Ben patates kumpir yapmakta kullanıyorum ve gayet güzel yapıyor. Yemekleri kısa süre içerisinde ısıtıyor. Hatta hemen kaynatıyor. Ben daha çok süt gibi içecekleri ısıtmak için kullanıyorum. Derin dondurucuda taş gibi buz tutmuş şeyleri bile tamamen çözebiliyor. Temizlemesi gayet basit. Kalın bir cam pişirme tepisini var. Bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. İçini temizlemesi zor değil ayrıca çok leke yapmıyor. Pişirme sırasında sarı renkli aydınlatma lambası var ve fırının içini net bir şekilde görüyorsunuz. Dijital ekranı sayesinde kaç saniye kaldığını anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Ben günde defalarca kez kullanmama rağmen 2 yıldır bir sorun olmadı.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 55DS8500 Kullanıcı Yorumları, Nasıl Televizyon, Alınır Mı?

Dijitsu Dijital Mikrodalga Fırın Alınır Mı?

Mikrodalga fırınlar hemen her markanın var. Ancak fiyatlarına baktığınız zaman aralarında dağlar kadar uçurumlar olduğunu görürsünüz. Özellikle dijital ekranlı mikrodalga fırınlar çok pahalı oluyor. Ancak Dijitsu uygun fiyatlı bir dijital mikrodalga fırındır. Bim’de aktüel ürün olarak çok ucuza satılıyor. Dediğim gibi ben uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum. Bir mikrodalga fırının yapabileceği her işi yapıyor. Sonuç olarak tam bir fiyat/performans ürünüdür. Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.