Dijitsu 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Dijitsu’nun üç çekmeceli DDD108 model kodlu derin dondurucusu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu 3 çekmeceli derin dondurucu inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Evlerimizde buzdolabı zaten kullanıyoruz. Anca buzdolapları artık yetersiz kalmaya başladı. Çünkü buzdolabı dondurucusu küçük olduğu için içine aldığı malzeme çok daha az. Bu sebeple derin dondurucu adı verilen cihazlar daha fazla meyve ve sebzeyi saklayabiliyor. Derin dondurucular üstten ve önden kapaklı biçimlerde üretilmektedir. Bu kullanım amacınıza göre alabileceğiniz anlamına gelir. Hemen her beyaz eşya markasının derin dondurucu modelleri vardır. Ancak Dijitsu gibi yerli markalar çok daha ucuz fiyata beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu konuda DDD108 model kodlu Dijitsu 3 kapılı derin dondurucu modeli uygun fiyatı, işlevselliği ve özellikleri ile dikkat çekiyor.

Dijitsu 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 220V-240V elektrik gücüyle çalışmaktadır. 50 Hz çalışma frekansı bulunuyor. Toplam 88 litre soğutucu ve dondurucu hacmi vardır. Raf şeklinde ve kapaklı üç adet çekmecesi bulunmaktadır. 39 dB ses seviyesi ile oldukça sessiz çalışmaktadır. Günlük 4 kg dondurma kapasitesine sahiptir. Dijitsu DDD-108 derin dondurucunun 84 cm yüksekliği, 57 cm derinliği ve 55 cm kalınlığı bulunmaktadır. Üstten kapaklı olup, açma ve kapama düğmesi vardır. Ayrıca çalıştığını göstermek için güç ışığı mevcuttur. E sınıfı enerji tüketimi vardır. Yıllık 773 kWh elektrik harcamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 32D9800 32 İnç Uydu Alıcılı Tv Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları - Bim
Dijitsu DDD108 3 Çekmeceli Derin Dondurucu

Dijitsu 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumu

Artık kışlık hazırları başladı. Bende evim için kışın yiyeceğim meyve, sebze ve kurbandan kalan etleri saklamak için bir derin dondurucuya ihtiyacım vardı. Ancak derin dondurucu fiyatları çok pahalı olduğu için uygun bir cihaz arıyordum. Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Dijitsu 3 raflı derin dondurucu aldım. 4 kişilik bir aileyiz ve ihtiyacımız kadar yiyeceği sığdırabildim. Çekmecelerinin üstündeki kapak rafı tam kapatıyor. Böylelikle birbirine karışma asla olmuyor. İçine koyduğum poşetleri sabah kontrol ettiğimde taş gibi dondurmuş. Çalışırken asla sesi duyulmuyor. Şöyle yan taraflarını ısınıyor mu diye kontrol ettim ve normal.

Dijitsu 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Alınır mı?

Eğer evinizde bir derin dondurucu ihtiyacınız varsa ve çok paranız yoksa muhakkak araştırmanızı öneririm. Benim işimi fazlasıyla görüyor. Ayrıca piyasada adını duyurmuş markaların derin dondurucularına göre çok daha ucuz. Bir Bim market indirim günlerini takip ederseniz çok daha ucuza alabilirsiniz. Markasına çok takılmamanızı öneririm. Fiyat performans ürünü olarak işimi fazlasıyla görüyor.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 55UL2163DT / 2 55" Ultra HD Smart TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.