Elton EL32DAL13 32 İnç Uydu Alıcılı Android Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları – A101

Özellikle A101 markette çok fazla gördüğümüz bir marka olan Elton’un EL32DAL13 model kodulu 32 inç uydu alıcılı Android Smart led tv modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Elton EL32DAL13 32 İnç Uydu Alıcılı Android Smart LED televizyonu teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Türkiye’nin en büyük 3. elektronik eşya üreticisi olan Sunny, sadece kendi markasıyla değil yan markalar üretmektedir. Bunlardan bir tanesi de genelde Migros ve A101 gibi marketlerde indirim ürünü olarak çok fazla gördüğümüz Elton markasıdır. Elton, Sunny fabrikalarında üretilen televizyonları uygun fiyatlı olarak satmaktadır. 32 inç ekran boyutunda EL32DAL13 model televizyonu ile karşımıza çıkmaktadır.

Elton EL32DAL13 32 İnç Uydu Alıcılı Android Smart LED TV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ekran Özellikleri: 32 inç büyüklüğünde 80 cm boyutunda LED ekranı bulunuyor. HD ready çözünürlük standardına sahiptir. Ekran çözünürlüğü 3866×768 pikseldir. 50/60 hz ekran yenileme hızı bulunuyor. HDR yayın desteği yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 65 İnç UHD Android LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ses Özellikleri: Elton televizyonda 2 adet 16 W gücünde hoparlör bulunuyor.

Multimedya Özellikleri:  3D yayın desteği yok. Smart tv olduğu için internet üzerinden ve uygulamalar ile izleme seçeneğine sahip. Android 9 TV işletim sistemine sahiptir. 1 GB ram ve 8 GB dahili hafızaya sahiptir. USB ile video, müzik ve resim oynatma desteği vardır.

Bağlantı ve Alıcı Özellikleri: İçerisinde dahili uydu alıcı bulundurduğu için ek bir cihaza ihtiyaç duymaz. 2 adet USB ve 3 adet HDMI giriş yeri vardır. Kulaklık giriş yeri bulunmuyor. Ethernet / LAN kablo giriş yeri bulunuyor. Ayrıca 1 adet uydu anten giriş yeri mevcuttur.

Elton EL32DAL13 32 İnç Uydu Alıcılı Android Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Evimin mutfağında duvara asıp izlemek için 32 inçlik bir televizyon arayışım vardı. Bende A101’de çok ucuz olarak gördüğüm Elton EL32DAL13 model bir televizyonu aldım. Duvara kolayca asılıyor. Küçük alanlar için gayet yeterli ekran boyutuna sahip. Televizyonun ekran görüntüsü oldukça canlı ve net bir izleme olanağı sunuyor. Ses sistemi çok iyi değildir. Sesi biraz fazla açarsanız hafiften bir cızırtı yapıyor. İnternet bağlantısı kolayca oluyor ve bir sorun yok. Android işletim sistemi sayesinde smart özelliğini tam anlamıyla kullanıyorum. Netflix ve Youtube gibi uygulamalarda sorun yaşamıyorsunuz. Çoğu kişi böyle ucuz televizyonların internette izlerken sıkıntı çıkarttığını söylüyor ama ben Elton’da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ekran kenar çıtaları çok ince yapılmış.

İlginizi Çekebilir:  Nordmende NM32100 32 İnç HD Ready Televizyon Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Elton EL32DAL13 32 İnç Uydu Alıcılı Android Smart LED TV Alınır Mı?

Elton markasını tanımayan insanlar bu televizyonu gördüğü zaman bu nasıl marka diye soruyor. Ancak parasını duyunca bende bir tane alıyım bari diyorlar. Bu kadar özellikli bir televizyonu bu fiyata asla bulamazsınız. Dediğim gibi küçük yerlerde gayet güzel. Bu özelliklerde daha başka markanın televizyonu Elton’un iki katından daha fazlaya satılıyor. Tam bir fiyat performans televizyonudur.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.