Nordmende NM32100 32 İnç HD Ready Televizyon Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin adı çok duyulmamış televizyon markalarından bir tanesi olan Nordmende’nin NM32100 model kodlu 32″ HD Ready televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Nordmende 32 inç HD ready televizyon kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Nordemende, bundan uzun yıllar önce Almanya’da kurulmuş bir elektronik şirketidir. Daha sonra ise Türkiye’nin yerli ve kaliteli cihazlar üreten ve bünyesinde Sunny ve saba gibi markaları da bulunduran Atmaca grup tarafından satın alınmıştır. Kısaca Nordmende, artık bir yerli markadır. Uygun fiyat ile üstün özellikli televizyonlar satmaktadır. Özellikle Bim marketlerde indirimli ürün olarak satışa çıkmaktadır. Pek çok ekran boyutunda cihazı bulunan Nordmende’nin 32″ ekranlı televizyonu ise küçük alanlarda kullanım için oldukça ideal bir televizyon.

Nordmende NM32100 32 İnç Televizyon Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 32″ yani 80 santim büyüklüğünde LED ekranı bulunuyor. HD ready çözünürlük standardı vardır. 1366×768 piksel ekran çözünürlüğü bulunuyor. 50/60 hz ekran yenileme hızı vardır. HDR yayın desteği yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OV65351 65" Ultra HD Android Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ses Özellikleri: Bu televizyon küçük alanlar için üretildiğinden 16 W gücünde bir hoparlörü vardır. Ancak ek ses özellikleri yoktur.

Multimedya ve Bağlantı Özelliği: Nordmende 32″ televizyonda internet özelliği bulunmadığından wifi ve smart tv bulunmuyor. 2 adet USB ve 3 adet HDMI giriş yeri vardır. Dahili uydu alıcısı mevcuttur. USB ile müzik, video ve fotoğraf oynatma imkanı sağlıyor.

Nordmende NM32100 32 İnç Televizyon Kullanıcı Yorumu

Evimin mutfağı için küçük ekranlı bir televizyon almak istiyordum. Ancak ben asgari ücretle çalıştığım için öyle çok param yoktu. Bim markette alışveriş yaparken Nordmende’nin 32 inç televizyonunu gördüm. Çok uygun fiyatlı olduğunu görünce aldım ve eve getirdim. Mutfakta duvara taktım ve kısa bir kurulumdan sonra izlemeye başladım. Ben bu kadar güzel bir ekran kalitesi beklemiyordum. Yayınları çok net ve canlı bir şekilde sunuyor. Kanal geçişleri gayet hızlı. Asla kanal değiştirirken beklemiyorsunuz. Görünümü gayet şık duruyor. Parasına göre çok fazla teknoloji sunan televizyon. Ses kalitesi ortalama seviyede. Benim mutfak küçük olduğu için sesi yeterli geliyor. Sonuçta sadece yemek yerken ve kahvaltı ederken sabahları haber izlemekte kullanıyoruz.

İlginizi Çekebilir:  ONVO 42OV6000F 42 İnç Full HD Android Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Nordmende NM32100 32 İnç Televizyon Alınır mı?

Nordmende’nin bu televizyonunun fiyatına artık radyo bile vermiyorlar. Bim aktüel ürün olarak bulabilirseniz çok ucuza alabilirsiniz. Dediğim gibi küçük alanlarla kullanılabilecek çok iyi bir televizyon. Ben 1 yıldır kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. işimi fazlasıyla görüyor. Mutfakta iş yaparken çok  iyi oluyor. Almak isterseniz gönül rahatlığıyla alabileceğiniz, düşük gelirliler için çok ideal bir televizyon.

Nordmende NM42250 42 İnç Full HD Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.