Fakir Lucky Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en büyük küçük ev aletleri üreticilerinden bir tanesi olan Fakir’in Lucky dik süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Lucky dik süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Tek odaları temizlemekte oldukça etkili bir ürün olan dik süpürge, hemen her evde yer almaya başladı. Çünkü kullanım kolaylığı ve pratikliği ile ev kadınlarının yardımcısı oluyor. Sıradan elektrikli süpürgeleri çıkartmak ve kurmak zor olurken, dik süpürgeler insanın sürekli elinin altında bulunuyor. Hemen her ev eşyası üreten markanın dik süpürge modeli vardır. Bunlardan bazıları sadece Türkiye’de satış yaparken bazıları dünyada tanınmıştır. Fakir ise Alman markası olup dünyanın en kaliteli elektronik ev eşyalarını üretmektedir. Fakir’in Lucky model dikey süpürgesi ise özellikleri, sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ile dikkat çekiyor.

Fakir Lucky Dik Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 800 W gücünde gayet etkili motoru bulunuyor. 89 dB (desibel) ses çıkartmaktadır. HEPA filtre olmaması eksikliği olmuş. Su haznesi yoktur. 1 litre toz haznesine sahiptir. El süpürgesi olarak kullanılabilmektedir. Kutusunun içinden fırçalı üçgen başlık ve koltuk arası başlığı çıkmaktadır. 4 metre kablo uzunlu ve kablo sarma yeri bulunuyor. Tek tuşla temizleyebilme imkanı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KVC 4108 Dikey Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Fakir Lucky Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evde küçük çocuk olduğu için özellikle mutfak ve oturması odası çok fazla kirleniyordu. Sürekli büyük süpürgeyi çalıştırmak zorunda kalıyordum. Ama bu yorucu olduğu için artık kendime pratik bir dikey süpürge almam gerekiyordu. Fakir’in ürünlerine güvendiğim için bende Bim markete uygun fiyatlı geldiği için Fakir Lucky dik süpürge aldım.

Kutusundan çıkarttıktan sonra hemen prize takıp kullanmaya başladım. Emiş gücü gerçekten çok hoşuma gitti. Mutfakta kaşmir halı kullanıyorum ona rağmen harika bir şekilde çekiyor. Günde 3-4 defa çalıştırdığım oluyor ve asla bir sorun yaşamadım. Toz haznesini 1 hafta yetecek kadar hacme sahip. Temizleme sırasında bir düğmeye basarak kutusunun boşaltıyorsunuz. Arka uzun borusunu çıkarttıktan sonra el süpürge olarak kullanabiliyorsunuz. Koltuk minderlerinin arasını süpürürken veya dar alanlarda süpürme yaparken çok kullanışlı oluyor. Çalışırken biraz fazla ses çıkarttığını söylemeliyim.

İlginizi Çekebilir:  Elton EL32DAL13 32 İnç Uydu Alıcılı Android Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları - A101

Fakir Lucky Dik Süpürge Alınır Mı?

Fakir’in cihazları çok uzun ömürlü ve sağlam oluyor. Birde Bim markete piyasa fiyatının neredeyse yarı parasına gelince kaçırmadım aldım. Aldığım için çok memnunum. Dediğim gibi şuan evde en çok çalışan cihazlardan bir tanesi. Hiçbir sorun yaşamadım. Eğer sizin de bir dik süpürge ihtiyacınız varsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.