Kiwi KK 3328 Cam Su Isıtıcı Nasıl ve Alınır Mı? Kiwi Kettle Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektronik üreticilerinden bir tanesi olan Kiwi’nin KK3328 model kodlu cam su ısıtıcı kettle cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KK 3328 cam kettle su ısıtıcı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Mutfakların olmazsa olmaz cihazlarından bir tanesi su ısıtıcılardır. Eskiden mutfakta sıcak su ihtiyacı olduğu zaman bir çaydanlık veya kapta su kaynatılırdı. 1.5 litre suyun kaynaması yaklaşık yarım saat kadar süre alırdı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte kettle adı verilen cihazlar ortaya çıktı. İçinde doldurduğunuz suyu dakikalar içerisinde kaynar hale getirebilen bu cihazlar, mutfakta sıcak su ihtiyacı olduğu zaman imdada yetişiyor.

Kettle, çok yeni bir teknoloji değildir. Uzun yıllardır hemen her evde bulunmaktadır. Ancak tasarım olarak çok büyük değişikliklere uğramıştır. Cam sıcak suya en dayanıksız maddelerden bir tanesi olmasına rağmen artık cam kettle üretilmektedir. Hem görüntü olarak güzel hem de içindeki suyun kaynadığını direk görebiliyorsunuz. Cam su ısıtıcılar, sıradan ısıtıcılara göre çok daha pahalıdır. Çünkü sıcaklığa dayanabilen camlar pahalı maddelerden üretilmiştir. Ancak Kiwi gibi markalar çok uygun fiyatlara cam kettle üretmektedir. Bu konuda özellikle A101 marketlerde satılan Kiwi KK 3328 model cam kettle uygun fiyatı, şık görüntüsü ve özellikleri ile bir hayli dikkat çekiyor.

Kiwi KK 3328 Cam Su Isıtıcı (Kettle) Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 2000 W ısıtma gücüne sahiptir. 1.7 litre su alma kapasitesi bulunuyor. Isıya dayanıklı camdan imal edilmiştir. Kaynama süresi 8 dakika gibi çok kısadır. Alt elektrik tabanında 360° derece dönebilmektedir. Ayrıca gizli paslanmaz çelik rezistansları bulunuyor. Susuz kaldığı zaman otomatik olarak kapanmaktadır. Işıklı açma ve kapama düğmesi bulunuyor. Ayrıca su kaynadığı zaman kendi kendi kapatma özelliği vardır. 24 ay Kiwi garantisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart Key 790 S Saç Şekillendirici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KK 3328 Cam Su Isıtıcı (Kettle) Kullanıcı Yorumu

Evde kullandığım sıradan çelik su ısıtıcım artık bozulmuştu. Yerine yenisini almam gerekiyordu. Almışken biraz şık olsun istiyordum. Araştırma yaparken A101 markete, çelik kettle fiyatına geldiği gördüğüm Kiwi KK-3328 model suısıtıcıyı aldım. Çok şık bir görüntüsü var. Evime gelen misafirler mutfağa girince hemen ne güzel su ısıtıcıymış diye merak ediyor. Ağzına kadar su doldurduktan sonra 7-8 dakikada kaynar duruma getiriyor. Alt tabanında asla paslanma olmuyor. Ayrıca kireçlenmeye karşı da çok dirençli. İçerisinde buluna mavi ışık çok güzel görüyor. Tutma yeri plastikten yapılmasına rağmen ısıya çok dayanıklı.

Kiwi KK 3328 Cam Su Isıtıcı Alınır Mı?

Eğer sizinde bir kettle ihtiyacınız varsa cam olanını almanızı tavsiye ederim. Mutfakta çok şık duruyor. Cam olduğu için düşürmeye fazla gelmez ama. Kettle zaten öyle sürekli hareket ettirilen ürün değildir. Kiwi markasına ön yargınız varsa bunu kesinlikle kırın. Bu su ısıtıcı çok kaliteli ve güzel. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir:  Heifer Çubuk Blender Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.