Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kaliteli cihazlarıyla bilinen Fakir’in kişisel bakım ürünü olan Pixie saç şekillendirme seti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Pixie saç maşası ve şekillendirme seti kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Özellikle çalışan kadınların ve genç kızların saçlarını şekillendirmek için ayrı bir cihaza ihtiyacı vardır. Bu cihazlardan en çok kullanılanı ise saç maşası veya saç şekillendirici adıyla bilinen aletlerdir. Piyasada yüzlerce marka ve modelde saç şekillendirici bulunmaktadır. Ancak bazı markalar vardır ki, onu alırken güven hissi yaratır. Bu markaların en başında ise Fakir gelmektedir. Bir Alman markası olan Fakir’in ürünleri kaliteli ve uzun ömürlü olasıyla bilinmektedir. Fakir’in A101 marketlerde de sattığı modeli olan Pixie model saç şekillendiricisi uygun fiyatı, üstün özellikleri ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekiyor.

Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Teknik Özellikleri: Pixie saç şekillendirici kutusunda birlikte gelen 5 ayrı maşa ve 2 adet şekillendirme tarağı ile birlikte gelmektedir. Isıya ve darbeye dayanıklı bir yapısı vardır. 30 ve 200 derece arasında sıcaklık ayarı yapılabilmektedir. Isınan yüzeyi seramik kaplamalıdır. Böylelikle saçınızın en az düzeyde yanıkla şekillenmesini sağlar. Isı kademelerini saçınızın tipine göre ayarlayabilirsiniz. Fişe taktıktan sonra 15 saniye içinde maximum sıcaklığa ulaşıyor. 65 watt gücünde bir cihazdır. Işıklı açma ve kapama tuşu bulunuyor. Şekillendiren yani ısınan yüzeyinde saçların elektriklenmesini engelleyen kaplama malzemesi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Şarj Aleti ve Adaptörü Nasıl Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Fakir Pixie Detaylı Teknik Özellikleri
Güç 65 W
Sıcaklık Ayarı Var 30 °C- 200 °C
Isınma Süresi 15 Saniye
Sıcaklık Kademesi 11 Adet
Dönebilen Kablo Var 360°
Kablo Uzunluğu 1 Metre
Kaplama Seramik
Renk Pembe
Başlıklar 19 mm Başlık
25 mm Başlık
Dalga Verici Oval Maşa
Bukle Tarağı
Fırça Tarak
Taşıma Çantası Var
Garanti Süresi 2 Yıl
Fakir Pixie Saç Şekillendirici
Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti

Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Kullanıcı Yorumu

Ben kalın ve düz telli saçlara sahibim. Düz saçlar bazen çok sıkıcı olabiliyor. Bunun için arada sırada saçlarıma şekil vermek için kendime bir saç şekillendirici almak istiyordum. Almışken markalı olsun ama uygun fiyatlı olsun istiyordum. Araştırma yaparken A101’e çok uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm için Fakir pixie saç maşası aldım. Fakir bu işi gerçekten biliyor. Oldukça kaliteli ve özellikli bir cihaz. Duş sonrası saçlarımı bukle bukle yapıyorum. Maşa kısmında bulunan plakalar asla saçımı yakmıyor. Zaten ısı ayarı sayesinde istediğim gibi kullanıyorum. Isınması çok az süre aldığı için beklemek zorunda kalmıyorum.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart Key 790 S Saç Şekillendirici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kardeşimin saçları ise benimkinin tam tersiz ince telli. Kullanmadan önce saçlarımı yakarım diye ön yargıları vardı. Sıcaklık ayarı sayesinde o da saçlarını kolayca dalgalı yapabiliyor.

Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Alınır Mı?

Bu cihaz çok kaliteli olduğu için piyasada pahalıya satılıyor. Buna rağmen verdiğiniz paraya değecektir. Ancak A101 markete normal fiyatının neredeyse yarısına gelebiliyor. Eğer sizde bu kampanyaları takip ederseniz sizde ucuza alabilirsiniz. Bir saç şekillendiricide olması gereken her türlü özellik ve kalite bu üründe var. Gözünüz kapalı alabilirsiniz.

“Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.