Cook Love Erişte ve Makarna Kesme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türk halkının en çok tükettiği yiyeceklerden olan makarna ve erişte kesme makinesi markası olan Cook Love erişte ve makarna kesme makinesi nasıl ve alınır mı alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Cook Love erişte ve makarna makinesi inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Dünyanın en çok tüketilen yiyeceklerinden bir tanesi makarnadır. Hatta Türkiye bu konuda dünyada en çok makarna tüketilen 9. ülke olarak listede yer almaktadır. Türk kültüründe, Anadolu’ya has erişte adı verilen makarnalar vardır. Kadınlar ağustos ve eylül aylarında birleşir kışın yiyecekleri erişte ve makarnaları keser. Ancak bu işlem hem uzun hem de yorucudur. Bunun için artık günümüzde erişte ve makarna kesme makineleri yapılmıştır. Hamuru koyup bir kolu çevirdiğiniz zaman makarnayı zahmetsizce kesebilirsiniz. Cook love erişte ve makarna kesme makinesi uygun fiyatı ile ev kadınlarının kurtarıcısı oluyor. Bim markette indirimli ürün olarak satılan Cook Love erişte ve makarna kesme makinesi pek çok makarna çeşidini kesebilmektedir.,

Cook Love Erişte ve Makarna Kesme Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Sağlıklı olması açısından yüksek kalite krom kaplama çelik bıçakları bulunmaktadır. Yine yüksek yoğunluklu karbon çelik rulolar hamuru sıkıştırıyor. Spagetti, fetuçini, hamur açma gözü ve 9 farklı kalınlık ayarı vardır. Türk tipi erişte kesmek için özel dizayn edilmiş ayarı mevcuttur. Kesme sırasında zorluk yaşanmaması için kaymaz alt tabanları vardır.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Masaüstü Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Kullanım Tipi Hamur Kesme Makinesi
Kaplama Krom
Hamur Açma Var
Spagetti Başlığı 2 mm yuvarlak
Fetuçini Başlığı 6.5 mm Düz
Erişte Başlığı Var
Lazanya Başlığı Var
Tagoline Başlığı Var
Hamur Açma Gözü 150 mm düz
Çevirme Kolu Çıkartılabilir
Noodle Başlığı 2 mm yuvarlak

Cook Love Erişte ve Makarna Kesme Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben, eşim ve çocuklarım makarnayı çok fazla tüketiyoruz. Normalde marketten hazır makarna alıyoruz ama daha sağlıklı olması açısından artık evde kendim yapmak istiyorum. Bu sebeple Bim markete uygun fiyatlı olarak gelen Cook Love erişte ve makarna kesme makinesini gördüm ve aldım. Gerçekten çok kullanışlı ve tam istediğim şekilde makarnalar kesiyor. Hamurunu yaptıktan sonra spagetti ve noodle gibi ince yuvarlak makarna hamurunu sanki fabrika üretimi gibi açıyor. Daha öncesinde günler süren erişte kesimini bu makine ile saatler içerisinde hallediyorum. Artık evde, el yapımı sağlıklı makarna tüketiyoruz. Sonuçta içinde katkı maddesi olmadan hamurunun karışımını biliyorum.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV300 Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Cook Love Erişte ve Makarna Kesme Makinesi Alınır Mı?

Ben daha önceleri bu makineleri gereksiz görüyordum. Ancak sürekli hazır alınca içinde ne olduğunu bilmediğim makarnaları çocuklarıma yediriyordum. Ayrıca erişte kışın en çok tüketilen yiyecekler arasında olduğundan yapımı çok uzun sürüyordu. Bende Cook Love erişte ve makarna kesme makinesini aldım kullanıyorum. Ucuz olmasına rağmen gayet işlevsel ve kullanışlı. Zaten parasına baktığınız zaman çok ucuz olduğunu görürsünüz. Sizde çok fazla makarna tüketen biriyseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.