Fantom Carbon DC1000 dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri

Bu yazımızda Fantom Carbon DC1000 dik Süpürge nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Aynı zamanda Fantom Carbon DC1000 dik Süpürge inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Dik süpürgeler, pratik ve hafif yapısıyla ev temizliğini kolaylaştıran kullanışlı ev aletleridir. Geleneksel elektrikli süpürgelere göre daha pratik olan dik süpürgeler, dar alanlara ve zor ulaşılabilir köşelere rahatlıkla sığarak kusursuz temizlik sağlar. Dik süpürgeler işlevselliği, taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı ile modern evlerin vazgeçilmez temizlik yardımcılarından biri haline gelmiştir.

Fantom markası ise kullanıcılardan her zaman tam not alan süpürgeleriyle meşhurdur. Fantom’un teknoloji olarak çağın en iyilerinden olan Carbon DC1000 dik süpürge modeli, hem pratik hem de çekim gücü yüksek olan bir üründür. Bunun yanı sıra sessiz çalışma özelliğine sahip bir ürün olduğu için özellikle kalabalık binalarda kullanıma uygundur.

Fantom Carbon DC1000 Dik Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özellikleri: Motor gücü 500 W olan süpürge, tam hızda çalışırken 71 dB ses çıkartmaktadır. Sessiz çalışma özelliği sayesinde günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilir. 2 litre toz kapasitesi bulunan ürünün kablo uzunluğu 5 metredir. Köşe aparatı sayesinde rahatlıkla en dar köşelere bile erişerek süpürebilir. Fantom tarafından 2 yıl garantilidir.

İlginizi Çekebilir:  Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Fantom Carbon DC1000 Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evlendiğimden beri 8 senedir aynı büyük süpürgeyi kullanıyorum. Evde küçük çocuğum olduğu için her saat açmam gerekebiliyor. Çünkü sürekli kırıntı oluyor. Evimize yeni taşındık ve alt komşum süpürgeyi gece geç saatte açtığım için birkaç kere şikâyete geldi. Bende zaten kendi süpürgemin ağırlığından rahatsızdım ve dik süpürge bakıyordum. Fantom’un Carbon DC1000 dik süpürge modelini görünce kaçırmak istemedim. Fantom zaten süpürge denilince en iyi markalardan biri. Bu modeli ise sessiz olması sayesinde aldım. Ürün gerçekten her saatte kullanılabilir. Sessiz ve komşuları rahatsız etmiyor. Özellikle küçük çocuklu ailelerin el altında bulundurması gereken bir ürün. Laminant, parke ve fayans gibi sert yerlerde oldukça etkili bir çekiş gücüne sahip. Taşıması çok pratik ve hafif bir süpürge. Dik konumda saklanabilmesi yer açısından büyük avantaj sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SVC 3486 Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Fantom Carbon DC1000 Dik Süpürge Alınır Mı?

Kesinlikle alınır. Ben sadece sessiz çalışma özelliği için almıştım ama sonradan resmen elim ayağım oldu. Hem çok iyi çekiyor, hem köşelere giriyor hem de toz haznesi hemen dolmuyor. Toz haznesi hemen dolmadığı için sürekli içini açmak zorunda kalmıyorum. Köşe aparatı olması da ayrı bir rahatlık. Ben çok memnunum. Artık büyük süpürgeyi açmıyorum desem yeridir. Ürün şu an A101 marketlerde indirimli satışta. Her çocuklu evde olması gereken hayatı kolaylaştıran bir ürün.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.