Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Evlerde ki temizliği sürdürülebilir kılmanın en önemli yolu olan süpürgeler her evde olan ürünlerdir. A101 marketlerde indirimli bir şekilde satılan Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine bakacağız.

Süpürgeler evlerimizde ki temizliği daim kılmak için kullanılan en önemli araçlardır. Özellikle dik süpürgelerin kullanımı çok daha pratiktir. Kullanım sırasında sürekli eğilmenize gerek kalmayan dik süpürgeler ile uzun süre temizlik yapsanız bile bel ağrısı gibi problemler yaşamazsınız. Ancak tabii ki her dik süpürge iyidir diyemeyiz. Eğer çekim gücü güzel ve iyi bir dik süpürge arıyorsanız Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürgeyi inceleyebilirsiniz. A101 marketlerde indirimli bir şekilde satışa sunulan Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge en çok rağbet gören dik süpürge modellerinden biridir.

Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge Nasıl ve İyi Mi? 

Teknik özellikleri: Toz haznesi sayesinde torbasız temizlik sunan Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge, aynı zamanda hepa filtreye de sahiptir. Ses seviyesi 5 Dba – 10 Dba arası olan süpürgenin gücü ise 500-1500 Watt’tır. Süpürge 5 metre kabloya ve 2 litre toz haznesine sahiptir. Gövdesi ayrılabilen bu ürünün 3 yıl garanti süresi vardır.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge Yorumu

Evimizde 2 tane kedimiz var. Ne kadar süpürsem de koltuklar tekrar tekrar tüy oluyor. Süpürgeyi günde 2 kere çalıştırıyordum ve büyük süpürgeyi her gün açmak çok yorucuydu. A101 markette gezerken Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürgeye denk geldik. Kızım internette gördüğünü ve kullanan herkesin çok memnun olduğunu söyledi. Alırken biraz tereddütlüydüm. Ancak aldıktan sonra çok rahatladım. Süpürgeyi günde istediğim kadar çalıştırıyorum ve o kadar hafif ki asla yorulmuyorum. Ayrıca çekim gücü de çok hafif.

Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge Alınır Mı?

Süpürgeyi aldığımdan beri temizlik yapmak benim için çok daha kolay. Kıl tüy ve her şeyi çok rahat bir şekilde çekiyor. Ayrıca çok hafif olduğu için kullanımı da kolay. Torbalı olmadığı için de dolduğu zaman sadece içini açıp boşaltıyorum. Performansı fiyatının kat kat üstünde. Şu an A101 marketlerde indirimliyken kesinlikle alınması gereken bir ürün.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu Vantilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.