Kiwi KMO 4243 Mikrodalga Fırın Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli mutfak eşyaları üreticisi Kiwi’nin KMO-4243 model mikrodalga fırını nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KMO4243 mikrodalga fırın kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Kiwi markası son yıllarda adından çok fazla söz ettirmeye başlamıştır. Bunda kaliteli ürünleri uygun fiyatla insanlara ulaştırması en büyük rol oynamaktadır. Mikrodalga fırın ise 20 yıldan daha uzun bir süredir hemen her eve girmiştir. İlk başlarda zararlı olduğu savunulsa da mikrodalga fırının insan sağlığına hiçbir zararının olmadığı anlaşılmıştır. Bundan sonra her evde mutlaka bulunan bir cihazdır. Sulu yemekleri kısa sürede ısıtması nedeniyle pratik bir alettir. Mikrodalga fırın markaları oldukça fazladır. Kiwi gibi markalar ise kaliteli mikrodalga fırınları uygun fiyata satabilmektedir. Özellikle A101 ve Migros gibi marketlerde Kiwi ürünleri bir hayli satılmaktadır. Kiwi KMO-4243 modeli ise bunlardan bir tanesidir.

Kiwi KMO 4243 Mikrodalga Fırın Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 700 W gücünde bir ısıtma kapasitesi bulunuyor. İç hacmi 20 litredir. 6 farklı güç ayarlama özelliği vardır. Zamanlayıcı fonksiyonu bulunuyor ve manuel olarak zamanlanabilmektedir. Defrost yani buz çözme özelliği vardır. 30 dakikaya kadar ayarlanabilir zamanlayıcısı vardır. Isıtma işlemi bittikten sonra sesli olarak uyaru vermektedir. 24.5 santim çağında döner pişirme tablası mevcut. Kapağını açmak için buton konulmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KMX 3608 El Mikseri Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KMO 4243 Mikrodalga Fırın Kullanıcı Yorumu

Karı koca çalışanlar için mikrodalga fırınlar çok önemlidir. Aniden bir şeyleri ısıtmak için elinizin altında bulunması gerekiyor. Benim evimde kullandığım Kiwi KMO-4243 model mikrodalga fırın. Almadan önce herkes bana Kiwi markasını iyi değildir diyordu. Ama 1 yıldır kullanıyorum ve cihazımdan çok memnunum. Buz çözme özelliği çok güzel. Taş gibi sertleşmiş kıymayı koyuyorum bir kaç dakika içinde çözülüyor. Zamanlayıcı özelliği olması ayrı bir avantaj. Mesela süt gibi ısıtmak için 1 dakika ayarlıyorum ve bırakıyorum. İçerisini kontrol edebilmek için ışık olması ayrıca güzel olmuş. İç hacim olarak 4 kişilik bir aileye yeterli geliyor.

Kiwi KMO 4243 Mikrodalga Fırın Alınır Mı?

Kiwi markasına kesinlikle ön yargılı olmamanızı tavsiye ederim. Dediğim gibi bende 1 yıldır KMO4243 mikrodalga fırın var. Her işime fazlasıyla yetiyor. Ayrıca fiyatının uygun olması herkesin, özellikle benim gibi düşük gelirli asgari ücretle geçinenlerin de rahatlıkla ulaşabilmesini sağlıyor. Ben A101’den aldın aldın ürünü olarak çok ucuza almıştım. Eğer mikrodalga fırın ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir:  Russel Hobbs Adventure 24010-56 Kahve Makinesi Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.