Flavel FLV6001 6 KG Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arçelik’in alt markası olan Flavel’in A101 marketten aldığım modeli olan FLV6001 model çamaşır makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Flavel FLV6001 teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Beyaz eşya markaları ana markalarının yanında birde yan ürünler üretirler. Bunlara farklı isimler vermelerine rağmen parçaları kendi üretimleridir. Flavel markası, Arçelik’in alt markası olup küçük ev aletleri ve beyaz eşya üretmektedir. Şuan için ülkemizde en ucuz çamaşır makinesi olarak öne çıkan Flavel FLV6001 modeli hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Flavel FLV6001 6 KG Çamaşır Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken bir marka olan Flavel, çamaşır makinelerini genelde A101 marketlerde satmaktadır. Zaten bende Flavel çamaşır makinesini A101 marketten aldım. Özellikle size teknik özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

İlginizi Çekebilir:  SEG CM 1012 10 KG Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Genel Özellikleri: 6 kg yıkama kapasitesine sahiptir. Ayrıca 1000 devir sıkma yapabiliyor. Sadece beyaz renkte üretilmiştir. 15 yıkama programına sahip olup, zamanlayıcı özelliği vardır. Ayrıca su taşma, su kesilmesine karşı emniyet ile çocuk kilidi ve dengesiz yük kontrolü gibi özelliklere sahiptir. Standart çamaşır makinesi ölçülerindedir. Paslanmaz çelik tambur yer alıyor. Ayrıca Deterjan sarfiyatını engellemek için top sistem kullanılmıştır.

Flavel FLV6001 6 KG Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Normalde ailemle yaşıyordum ama başka bir ile atanmam nedeniyle bir çamaşır makinesine ihtiyacım vardı. Bende A101’e uygun fiyatlı geldiği için Flavel FLV6001 çamaşır makinesi aldım. Ben tek yaşadığım için haftada 2 defa açıyorum. İnanın işimi fazlasıyla görüyor. Oldukça sessiz çalışıyor. Beyazları attığım zaman tertemiz çıkartıyor. Renklilerde ise bir sorun göremedim. 1000 devir olduğu için sıkma sonrası çamaşırlar biraz fazla ıslak kalıyor. Sıkma sırasında sesi biraz geliyor. Biraz daha düşük desibel olsaydı çok daha iyi olurdu. Ayrıca deterjan koyma yerinde bazen kalıntılar oluyor. Bu makine benim gibi tek veya iki kişi yaşayanlar için ideal. Ama çocuğunuz varsa ve her gün çalıştırmanız gerekiyorsa biraz sıkıntılı olabilir. 4 kişilik bir ailenin çamaşırları için yetersiz kapasitede kalabilir.

İlginizi Çekebilir:  Samsung WW90T4020CE/AH 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Flavel FLV6001 Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

Uygun fiyatlı bir çamaşır makinesi olduğunu söylemiştim. İş görür ama çok fazlasını beklemeyin. Arkasında Arçelik garantisi ve servisi olması alınması için en büyük etkenlerden birisi. Zaten fiyatına baktığınız zaman bu paralara sıfır çamaşır makinesi almanız imkansız.

“Flavel FLV6001 6 KG Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.