Havit M9016 Pro Akıllı Saat Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile dikkat çeken Havit M9016 Pro akıllı saat nasıldır ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Havit M9016 Pro akıllı saat inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer  vereceğiz.

Hayatımızdaki her şey artık akıllı olmaya başladı. Bunlardan en çok kullanılan aksesuar olan saatler de nasibini almış durumda. Bir telefon ile yapabileceğimiz her şeyi artık kolumuza takılmış akıllı saatlerde de görüyoruz. Bu konuda kaliteli ve ama uygun fiyatıyla bilinen Havit,’in  M9016 Pro model akıllı saati dikkat çekiyor.

Havit M9016 Pro Akıllı Saat Nasıl ve Özellikleri Nelerdir

Teknik Özellikleri: Havit M9016 Pro, 1.54 inç büyüklüğünde TFT LCD ekrana sahiptir. 240×240 ekran genişliği vardır. IP67 seviyesinde su geçirmezlik özelliği mevcut. Sesli telefon görüşme imkanı sunması ayrıca pozitif bir yönüdür. Ayrıca nabız ve kalp ritmi ölçümü, sesli asistan, kandaki oksijen ölçümü, hava durumu gösterme, uydu takibi özelliklere sahiptir. Android 4.4 ve İOS 8 üstü işletim sistemli telefonlarla tam uyumludur. Havit M9016 Pro akıllı saat suya ve toza karşı dayanıklıdır. Havit M9016 Pro akıllı saat pembe ve siyah renklerde satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Havit M9016 Pro Akıllı Saat Kullanıcı Yorumu

Kızım çok istediği için bu saatten bir tane aldım. Öncelikle parasına çok fazla özelliği olduğunu söylemeliyim. Android telefon ile kolayca bağladık. Bünyesinde çok fazla özelik barındırıyor ve doğru ölçüyor. Örneğin ortam sıcaklığı diğer telefon ile aynı sıcaklıkta gösteriyor. Bir Apple ile kesinlikle karıştırmayın ama fena sayılmaz. Diğer taraftan kordonunda falan kaliteli bir lastik kullanılmış. Sesli görüşme sırasında kesintiler olmuyor. Ama ses kalitesi çok hoşuma gitmedi. Tam şarj ettikten sonra 3 günü rahatlıkla çıkartıyor. İçerisinde bulunan tüm özellikleri yerine getiriyor. Bir kaç defa su ile temas etti ama bir sorun yaşamadım. Su geçirmezliği çok iyi.

İlginizi Çekebilir:  Philips HD9270-70 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Havit M9016 Pro Akıllı Saat Alınır Mı?

Muadillerine göre hiçbir eksiği ve özellik kaybı yok. Ancak markaları ürünlerin neredeyse çeyrek fiyatına bu saate sahip olabiliyor. Özellikle zincir marketlerde (A101, Bim ve Şok) çok fazla indirime giriyor. Takip ederseniz uygun fiyata çok kaliteli ve özellikli bir akıllı saate sahip olmuş olursunuz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.