Onvo OVFRY09 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli ev elektroniği üreticilerinden olan Onvo’nun OVFRY09 model kodlu airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo OVFRY09 Airfryer kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine göz atacağız.

Kızartma hemen herkesin çok sevdiği yiyecektir. Ancak çok fazla yağ içermesi sağlık açısından önerilmemektedir. Bu sebeple gelişen ev elektroniği teknolojisi nedeniyle yağsız fritöz yani airfryer adı verilen cihazlar ortaya çıktı. Bu ürünlerin çalışması kızgın yağ buharı ile birlikte içinde bulunan yiyecekleri kızartmasıdır. Bu sayede hem daha az yağ tüketilirken daha sağlıklı oldukları iddia ediliyor. Airfryerların her ne kadar sağlıklı olduğu söylense de bu konuda ciddi görüş farklılıkları mevcut. Yine de bugün için en popüler pişirme cihazlarından bir tanesidir. Piyasada çok farklı airfryer markası bulunuyor. Bunlar ise hiç ucuz değiller. Ancak Türkiye’nin yerli elektronik üreticisi Onvo, uygun fiyatlı airfryerlar üretmektedir. Bu konuda 12 litrelik devasa hacmiyle Onvo OVFRY09 modeli A101 markette çok uygun fiyata satılmaktadır.

Onvo OVFRY09 Airfryer Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1800 w ısıtma gücü üretmektedir. Pişirme haznesi hacmi 12 litre kapasite ile geniş ailelere bile yeterlidir. 1-90 dakika arasında zamanlama ayarı yapılabilmektedir. İç haznesi kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Dokunmatik dijital gösterge ve kontrol paneli sayesinde pişirme seçenekleri kolay kontrol edilebiliyor. Ayrıca 10 adet pişirme modu bulunuyor. Bu airfryer %80’e kadar yağ tasarrufu sağlıyor. Pişirme tamamlandıktan sonra otomatik kapanma özelliği bulunuyor. Pişirme tamamlandıktan sonra ise sesli uyarı veriyor. Dönebilen kızartma sepeti var. Ayrıca piliç çevirme yapmak için aparat yine içinden çıkıyor. Kek tepsisi ve gözenekli ızgara teli sayesinde çeşitli yiyecekleri pişirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
Onvo OVFRY09 Airfryer

Onvo OVFRY09 Airfryer Kullanıcı Yorumu

Uzun zamandır evim için bir airfryer almak istiyordum. Ancak kalabalık bir aile olduğumuz için hacmi büyük olmalıydı. Bir çok marka incelerken aklım karışmıştı. Ancak araştırmalarım sonucu genel olarak memnun kalındığını gördüğüm Onvo marka airfryer aldım. Cihazımdan oldukça memnunum. Benim çocuklarım ve eşim kızartmaları çok seviyor. Patatesleri tıpkı tavada çok yağda kızartmış gibi çıtır çıtır bir şekilde pişiriyor. Ben hafta sonları her gün ve arada sırada hafta içleri çalıştırıyorum. Arada sırada kek yapıyorum ve altını üstünü eşit biçimde kızartıyor. Dolapta buz tutmuş yiyeceklerin buzunun çözdürülmesi için çok iş görüyor. Tavuk kanat ve pirzola gibi et yiyeceklerini başarılı bir şekilde sulu sulu yapıyor. Bir kaç defa pirinç yapmayı denedim. Benimkilerin hepsi biraz lapa oldu. Ya ben airfryer ile pirinç pilavı yapmayı beceremedim, ya da Onvo airfryer pirinç pilavı yapmakta başarısız. Mutfakta görünümü çok şık duruyor. Eve gelen misafirler teknolojik görünümü sebebiyle pahalı bir airfryer olduğunu düşünüyor. Sonuç olarak patates kızartmasında falan oldukça başarılı bir ürün. Bu cihaz için fırın airfryer karışımı bir ürün desek daha yeri olur.

İlginizi Çekebilir:  Philips 32PHS5507/62 32 İnç Uydu Alıcılı LED TV Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Onvo OVFRY09 Airfryer Alınır Mı?

Airfryer cihazlarının fiyat aralıkları çok farklı olabiliyor. Büyük hacimli bir yağsız fritöz (airfryer) almak istiyorsanız Onvo piyasada fiyatına göre en iyi cihazlardan bir tanesidir. Ben aldım uzun zamandır kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Yemek pişirme ve kızartma yapmak konusunda üstüne düşeni fazlasıyla yerine getiriyor. Fiyat performans ürünü olarak baktığınız zaman alınabilecek en iyi airfryerlardan bir tanesidir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.