House Pratik Şarjlı Masa Lambası Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektronik cihazlar üreticisi House Pratik markasının USB şarjlı masa lambası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca House Pratik USB şarjlı masa lambası kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Artık okullar açıldı. Çocuklar ders başında, yetişkinler ise iş başında olabiliyor. Yüksek ışık göz aldığı için insanlar genelde karanlık ortamda çalışmayı tercih ederler. Masa başında karanlık ortamda çalışmak için bir ışık kaynağına ihtiyaç vardır. Özellikler öğrencilerin sadece masada bulunan kitap ve defter gibi şeyleri aydınlatması için masa lambasına ihtiyacı vardır. Masa lambaları genelde kablolu olduğu için taşınması zordur. Siz onu değil, o sizi bulunduğu yere çeker. Ancak House Pratik markasının üretmiş olduğu şarjlı masa lambası sayesinde priz ihtiyacı duymadan istediğiniz yerde ve karanlık ortamda çalışabilirsiniz.

House Pratik USB Şarjlı Masa Lambası Nasıl

Teknik Özellikleri: Teknik Özellikleri: Micro USB şarj girişi ile şarj edilmektedir. 300 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. 5V 1A giriş voltajına sahiptir. Şarj süresi 1.5 saat olup, tek şarj ile 2-3 saat kullanılabiliyor. Işık derecesi ayarlanabiliyor. Üzerinde 20 adet LED ampul bulunmaktadır. 360° derece dönebilen yapısı sayesinde çok pratik kullanım imkanı sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

House Pratik USB Şarjlı Masa Lambası Kullanıcı Yorumu

Hukuk fakültesi okuduğum için sürekli okumam ve ders çalışmam gerekiyor. Odanın tüm ışığını açtığım zaman bir süre sonra gözlerim ağrıyor. Bu yüzden bir masa lambası almak istiyordum. Araştırma yaparken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm House Pratik masa lambasını aldım. Çok kolay ve güzel bir kullanım imkanı sağlıyor. Tek şarj ile iki buçuk saat kadar çalışıyorum. Mola verdiğimde şarja takıp tekrar çalışmaya devam ediyorum. Şarjlı olması ev dışına çıktığımda yanımda taşımamı kolaylaştırıyor. Ders çalışırken bir iki kitabı yan yana koyup çalışmam gerekiyor. Etrafında tam dönebilmesi sayesinde masada istediğim yeri aydınlatabiliyorum.

House Pratik USB Şarjlı Masa Lambası Alınır Mı?

İster öğrenci olun isterseniz çalışan. Evde masa başında bir şeyler yapmanız gerekiyorsa mutlaka bir masa lambasına ihtiyacınız var. House Pratik bunu size çok uygun fiyata veriyor. Ayrıca şarjlı olması yine çok büyük avantaj. Eğer takip ederseniz Bim marketlerde neredeyse bir ampul parasına denk geliyor. Fiyat performans olarak çok güzel bir lambadır.

İlginizi Çekebilir:  House Pratik Elektronik Su Pompası Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.