Joyplus Işıklı Oda Nemlendirici Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Joyplus’ın ışıklı oda nemlendiricisi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Joyplus ışıklı oda nemlendirici kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Kış aylarında kaloriferler yandığı zaman odanın içerisi çok kuruyor. Bu gözlerde yaşarmaya ve burunda kurumaya neden oluyor. Ayrıca cildinizin kuruyarak derinizin soyulmasına sebep oluyor. Bu sebeple kış aylarında evinizde oda nemlendirici kullanmanız sizin faydanıza olacaktır. Oda nemlendiriciler odanın nem oranını ayarlayarak rahatlamanızı sağlıyor. Bu konuda çok farklı oda nemlendiriciler bulunmaktadır. Joyplus’un ışıklı oda nemlendirici cihazı ise güzel görüntüsü ve işleviyle dikkat çekiyor.

Joyplus Işıklı Oda Nemlendirici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Üstten buhar püskürtmesi ile nemin odanın tamamına yayılmasını sağlıyor. 4-6 saat arasında ayarlanabilir kapatma özelliği vardır. Saatte 30-45 ml arasında su harcamaktadır. LED ışığı sayesinde gece lambası olarak kullanılabilmektedir. Maksimum çalışması süresi 4 saat kadardır. Dış tarafı plastikten üretilmiştir. 300 ml su kapasitesi bulunuyor. Ultrasonic buhar teknolojisi kullanılmıştır. Kapalı alanlarda buhar seviyesi olması gereken değerde tutar. Dudak, boğaz ve dudakların kurumasını engellemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Schwartz Dönen Başlıklı Diş Fırçası (SWTB-1110) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Joyplus Işıklı Oda Nemlendirici Kullanıcı Yorumu

Kışın kaloriferler yandığı zaman boğazım kuruduğu için sık sık öksürerek uyanıyordum. Ayrıca çocuğumda astım hastalığı olduğundan odanın sürekli nemli kalması gerekiyordu. Ben bu sorunu ıslak havluyu kalorifer peteğinin üstüne koyarak çözmeye çalışıyordum. Ancak havlu kısa sürede kuruduğu için çözüm çok kısa oluyordu. Bu sırada Bim markete geldiğini gördüğüm Joyplus ışıklı oda nemlendiriciyi aldım. Kapağını çevirerek üstten suyu dolduruyorsunuz. Sabaha kadar odanın içindeki nemi sabit bir şekilde tutuyor. Ayrıca sıfır sessiz çalıştığı için rahatsızlık vermiyor. Işıklı olması gece lambası olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. Artık gece öksürükleri ile asla karşılaşmıyor. Çocuğum gece uykusunda astım krizini hiç geçirmedi. Ucuz olmasına rağmen çok kullanışlı bir cihaz.

İlginizi Çekebilir:  A101 Linex Şarj Kablosu Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Joyplus Işıklı Oda Nemlendirici Alınır Mı?

Bir sağlık probleminiz olmasa bile evinizde muhakkak oda nemlendirici kullanmalısınız. Çünkü kuru hava cildin çok fazla yıpranmasına neden oluyor. Joyplus oda nemlendirme işini en kolay ve ucuz yoldan çözmeye yarıyor. Fiyatına baktığınız zaman zaten kayda değer bir şey değil. Herkesin yatak odasında bulunması gereken bir ürün olarak görüyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.