Braun KF560/1 Filtre Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kahve severlerin en çok tercih ettiği markalardan olan Braun’un KF560/1 Cafehouse Pure Aroma model filtre kahve makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Braun KF560/1 Cafehouse Pure Aroma filtre kahve makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye’de çay ve sudan sonra en çok tüketilen içecek kahvedir. Kahvenin her ülkede kendine has bir pişirme yöntemi vardır. Örneğin Türkiye’de Türk kahvesi çok meşhurdur. Ancak kahvenin tadını çok daha almak isteyenler filtre kahve tercih ederler. Filtre kahve yapmak zor bir iştir. Bu yüzden filtre kahve makineleri üretilmiştir. Piyasada onlarca marka filtre kahve makinesi bulunmaktadır. Ancak bunların bir kısmı görevini tam olarak yerine getiremez. Braun ise filtre kahve makinesi konusunda uzmanlaşmıştır. Bu konuda en iyi cihazları arasında yer alan KF-560/1 filtre kahve makinesi özellikleri ile dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir: Homend CoffeeBreak 5046H Filtre Kahve Makinesi

Braun KF560/1 Filtre Kahve Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1100 W gücünde olması kısa sürede kahvenizi hazırlamanızı sağlıyor. 10 fincan kapasitesi ile kalabalık ortamlarda tek seferde kahve hazırlayabiliyorsunuz. Su ısıtıcısı 1.25 litre hacmindedir. Üst tarafında cam haznesi bulunuyor. Fincanlara doldurma sırasında damlama engelleyici tasarıma sahiptir. Ayrıca özel tasarım kapağı sayesinde içerisinde bulunan kahveyi uzun süre sıcak tutmaktadır. Otomatik kapanma özelliği sayesinde gayet güvenlidir. Filtresini tek düğme ile kolayca çıkartıp temizleyebiliyorsunuz. Aşırı ısınma emniyeti yine cihazın güvenlik ekipmanları arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Akıllı Tartı Baskül Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Braun KF560/1 Filtre Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumu

İş yerinde sürekli dışardan kahve söylemek zorunda kalıyorduk. Bu hem maliyetli oluyor hem de kahvelerin gelene kadar soğumasına neden oluyordu. Ofis için filtre kahve makinesi almak için araştırma yapıyorduk. Bu sırada Bim markete piyasasının yarı parasına geldiğini gördüğümüz Braun KF560/1 Cafehouse Pure Aroma filtre kahve makinesini aldık. Gerçekten çok güzel ve kaliteli bir cihaz. Yaptığı kahveler inanılmaz lezzetli oluyor. Biz ofiste 6 kişiyiz fincanlarla hepimize yetecek kadar kahve yapıyor. Cihaz akşama kadar defalarca çalışıyor ve bana mısın demiyor. Üst cam demliğini bulaşık makinesinde yıkıyoruz. Görünüm olarak çok şık bir makine. Filtre kahve konusunda gördüğüm en iyi cihazlardan bir tanesi.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel (HPC-01) Elektrikli Düdüklü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Braun KF560/1 Filtre Kahve Makinesi Alınır Mı?

Filtre kahve öyle herkesin bir cihaz yardımı olmadan yapabileceği elektronik cihaz değildir. Piyasada çok ucuz cihazlarda var. Biz bunları denedik ama iyi kahveler yapamadılar. Braun bu konuda çok başarılı makine yapmış. İster evde ister ofiste çok başarılı ve şık bir filtre kahve makinesi. Ayrıca Bim’e normal satış fiyatının yarısına geldiği oluyor. Eğer sizde denk getirirseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Braun KF560/1 Teknik Özellikleri
Model Cafe House Filtre Kahve
Güç 1100 Watt
Bardak Kapasitesi 10
Renk Siyah
Su Filtre Sistemi PureAqua
Brita Filtre Var
Otomatik Kapanma Var
Kaymaz Kulp Var
Filtre Çıkarma Düğmesi Var
Damlama Önleyici Var
Taşma Engelleme Var
Filtre Çıkartılabilir
Güç Işığı Var
Su Seviye Göstergesi Var
Kablo Saklama Bölmesi Var
Kalınlığı 33 cm
Genişliği 19 cm
Yüksekliği 36 cm
Ağırlığı 2.3 kg

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.