QU 3500 Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

A101 markette indirim ürünü olarak satılan QU 3500 saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca QU 3500 saç kurutma makinesi inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Uygun fiyatlı küçük ev aletleriyle bilinen bir marka olan QU özellikle (Bim, A101, Şok ve Migros) gibi mağazalar için ürünler üretmektedir. Saç kurutma makinesi konusunda oldukça iyi bir satış konumunda olan markanın  “Prof Turbo Profesyonel Fön Makinesi ve Saç Kurutma 3500 Performance” modeli bu hafta A101 markette satıldı. Şimdi gelin bu makinenin özelliklerine bir bakalım.

QU 3500 Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Uygun fiyatı ile dikkat çeken bu makine 2400 W gücünde bir motora sahip. AC motoru sayesinde çok güçlü üfleme yapabiliyor. 2 kademe sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Kutusundan dar ve geniş olmak üzere iki adet fön başlığı çıkıyor. Parasına göre baktığımız zaman oldukça güzel ve iş çıkartan bir makine olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR5038 Pery Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

QU 3500 Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

A101 aktüel ürünler kataloğunda görünce kendime bir tane aldım ve 1 yıldır kullanıyorum. Üfleme hızı beni memnun etti. Uzun saçları bile kısa sürede kurutabiliyor. İkinci kademe sıcaklığa getirdiğimiz zaman adeta yakıyor. Ancak dikkatli olmakta fayda var saçlarını yakabilirsiniz. Çok sıcakta uzun süre çalıştırırsanız kendi kendini kapatıyor. Motoru çok sesli çalışıyor. Onun dışında daha kötü bir yanını görmedim. Biraz fazla çalıştırdığını zaman yanık kokusu geldiği oluyor. Yine de iş görev bir makine olduğunu unutmayın. Ayrıca parasına göre oldukça ideal. Eşim arada sırada saç düzleştirme, şekil verme ve fön çekme işlerinde kullanıyor. Ona rağmen gayet güzel ve iyi bir şekilde iş çıkartıyor.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

QU 3500 Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Parasına baktığınız zaman piyasaya göre çok ucuz olduğunu göreceksiniz. Gerçekten bu fiyatlara alınabilecek en iyi fiyat performans ürünü saç kurutma makinelerinden bir tanesi. Ben alırken 3-5 kullansam bana yeter demiştim ve bir yılı çıkarttı daha bir sorun yaşamadım. Zaten elektronik malzeme böyle markası duyulmamış ürünlerde biraz şans işidir. Yine de bu fiyatlara alabileceğiniz en iyi fön makinesi diyebilirim.

“QU 3500 Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine 6 yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.