Kumtel Masaüstü Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden bir tanesi olan Kumtel’in ürettiği masaüstü fanı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kumtel masaüstü fanı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Sıcak havaların günden güne şiddetini artırdığı şu günlerde insanlar serinlemenin yollarını arıyorlar. Kimileri klimalı yerlerde çalışırken, bazılarının böyle bir imkanı olmuyor. Özellikle bilgisayar başında sıcak bir ofiste çalışmak eziyet oluyor. Böylesine sıcaklara karşı bazı markalar insanların imdadına yetişen ucuz ve iş görür cihazlar üretiyor. Kumtel’in USB girişi ile çalışan masaüstü fanı kişisel olarak kullanılabilecek en iyi serinleme yollarından bir tanesi. Bilgisayar USB girişine taktıktan sonra çalışmaya başlayan ve sıcakların sizi bunaltmasını engelleyen bir üründür.

Kumtel Masaüstü Fanı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 3 pervaneli olan bu fanın döner kısmı çelik teller ile güvenli hale getirilmiştir. 2.5 watt gücündeki motor 2 metre mesafeye kadar serinleme imkanı sunuyor. 10 cm çapında pervaneleri mevcut. Masaüstünde yukarı ve aşağı hareket ettirilebiliyor. USB kablosu ile şarj edilebiliyor. Ayrıca kablo ile sürekli bağlı olarak çalıştırılabiliyor. USB kablosu ürünün kutusunun içinden çıkmaktadır. Diğer bir özelliği ise açma kapama düğmesi olmasıdır.

İlginizi Çekebilir:  Awox Dijital Baskül Tartı Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Kumtel Masaüstü Fanı Kullanıcı Yorumu

Sürekli olarak bilgisayar başından çalışıyorum. Ayrıca ofiste klima olmadığından yaz ayları çok sıkıntılı geçiyordu. İş yeri ortamı olduğundan çok pahalı bir şey almak istemiyordum. Bu sebeple Bim markette gördüğüm Kumtel masaüstü fanı aldım. Bilgisayar benden yaklaşık 70-80 cm kadar uzakta duruyor. Fan ise 1 metre uzağıma yerleştirdim. Gerçekten şu sıcak havalarda kurtarıcım oldu. Mini bir vantilatör olan bu fan artık sabahtan akşama kadar çalışıyor. Sessiz bir motoru olması rahatsızlık vermiyor. Açma kapama düğmesi yardımıyla istediğim zaman çalıştırıyorum. Ben aldığımda bir yaz çıkarsın yeter diyordum ama bu 3. yılı olmasına rağmen hala ilk gün gibi çalışıyor. Elektrikler gittiği zaman şarj ile çalışıyor. Çok hafif bir yapısı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 760 Baskül (Tartı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kumtel Masaüstü Fanı Alınır Mı?

Yazımın başında da dediğim gibi. Çalıştığınız ortamda klima yoksa ve serinleme ihtiyacı duyuyorsanız Kumtel masaüstü fanı bunun en ucuz yolu. Uzun süredir severek kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Daha işe gelir gelmez ilk olarak bunu çalıştırıyorum. Parasına baktığınız zaman yelpaze bile verilmeyecek ücrete motorlu fan sahibi olmuş oluyorsunuz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.