Keysmart KEY 410 4 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin uygun fiyatlı beyaz eşya üreticisi Keysmart’ın Key 410 model kodlu dört çekmeceli derin dondurucu modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart Key410 4 çekmeceli derin dondurucu kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Yaz mevsiminin son günlerine girdiğimiz şu günlerde insanlar yaz meyve sebzelerini dondurup kışın yemek yolunu seçiyorlar. Dondurulmuş bir yiyecek aylarca dayanabilir. Standart buzdolaplarının dondurucu kısmı çok küçüktür. Ancak derin dondurucular kilolarca yiyeceği içine alabilir. Bunun için özel olarak üretilmiş derin dondurucular vardır.

Ülkemizde pek çok marka derin dondurucu bulunmaktadır. Bunlardan bazıları uzun yıllardır adını duyurmuş olsa da bazıları daha yeni yeni duyulmaya başlamış markalardır. Keysmart ise son yıllarda oldukça popüler olmaya başlamış bir beyaz eşya üreticisidir. Keysmart, Arçelik çatısı altında üretim yapan uygun fiyatlı beyaz eşya markasıdır. Her türden uygun fiyatlı, düşük gelir grubuna hitap eden beyaz eşyalar üretmektedir. Key 410 model 4 çekmeceli derin dondurucu bunlardan bir tanesidir.

Keysmart KEY 410 4 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Solo tipi kullanıma sahiptir. Önden kapaklı çekmeceli tasarım yapısına sahiptir. Dört adet çekmecesi bulunuyor. 5 kademeni analog kontrol paneli bulunuyor. Dondurucu hacmi 117 litre ile oldukça geniştir. Çekmeceleri kapaklı olduğu için asla kokuların birbirine karışması olmaz. Ayrıca çekmeceleri şeffaf dayanıklı plastikten yapılmıştır. Eğer istenilirse ön kapak açılma yönü değiştirilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Samsung 58AU70008" 4K Crystal UHD TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Detaylı
Teknik Özellikler
Model KEY
410
Kapı Sayısı Tek Kapılı
Çekmece
Sayısı
3
Voltaj 220-240V
Kapaklı
Raf
1
Enerji Sınıfı
(A/G)
F
Hızlı
Dondurma
Var
İç Aydınlatma Var
İç
Malzeme
Plastik
Yükseklik 102 cm
Genişlik 54
cm
Kalınlık 53.2 cm
Ağırlık 36
kg
Net Hacim 117 lt
Garanti Süresi 24 ay

Keysmart KEY 410 4 Çekmeceli Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumu

Kurban bayramı sonrası evim için bir derin dondurucu ihtiyacı doğdu. Ayrıca raflı olması gerekiyordu çünkü etleri ve sebzeleri ayrı ayrı dondurmak istiyordum. Araştırma yaparken Bim markette uygun fiyatlı gördüğüm Keysmart Key 410 dört çekmeceli derin dondurucu gördüm ve aldım. Oldukça güzel ve kaliteli bir dondurucu. 4 kişilik bir ailenin bir kış boyunca yiyeceği tüm yiyecekleri saklıyor. Çalışma sırasında çok az ses çıkartıyor. Hatta ev gece sessizliğindeyken bile asla sesini duymuyorsunuz. İç ışıklandırması çok başarılı olmuş. Elektrik faturasında öyle çok fazla bir artışa neden olmadı.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 8002 CM 8 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Keysmart KEY 410 4 Çekmeceli Derin Dondurucu Alınır Mı?

Derin dondurucular öyle ucuz cihazlar değil. Ama Keysmart markası size çok ucuz ve uygun fiyatlara dondurucu sahibi olma imkanı sağlıyor. Zaten arkasında Arçelik gibi bir markanın olması güven veriyor. Fiyat olarak Bim’e piyasasının neredeyse yarı parasına geliyor. Eğer sizin de bir derin dondurucu ihtiyacınız varsa muhakkak araştırmanızı tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.