Green Life City Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektrikli bisiklet üreticilerinden olan Greenlife markasının Life City model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Green Life City elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye, elektrikli bisiklet konusunda dünyanın en önde giden ülkelerinden bir tanesidir. Bugün dünyada hemen her ülkeye Türkiye üretimi elektrikli bisikletler satılmaktadır. Türkiye’de üretim yapan en büyük şirketlerden bir tanesi olan MJ Grup, bünyesinde RKS gibi çok tanınmış markayı barındırmaktadır. Ancak RKS, fabrikalarında farklı markalarda üretilmektedir. Bunlardan bir tanesi de Greenlife markasıdır. İhraç edilen ve genelde Migros marketlerde satılan Greenlife’ın, Green Life City modeli oldukça uygun fiyata satılan özellikli bir bisiklettir.

Green Life City Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikler: Hareket etmesi için gücünü 250 W motorundan alıyor. 36V ve 10 Ah gücünde bir bataryası mevcuttur. Ancak ek para ile Samsung batarya tercih edilebilmektedir. En yüksek hızı saatte 25 km/s olarak ayarlanmıştır. Tam şarj ile 35-45 km arası yol yapabilmektedir. 0’dan %100 seviyesine şarj olması 5-6 saat kadar sürmektedir. 20″ inç çapında tel jantlara sahiptir. Çelik aktarma sistemine sahip olup bisikletin gidonu alüminyumdan yapılmıştır. Ön ve arka tarafından mekanik disk frene yer verilmiştir. LCD gösterge paneli sayesinde sürüş sırasında veriler takip edilebiliyor. Jel selesi oldukça rahat ve geniştir. 6 vitesli olup, Shimano markadır. Ön ve arka tarafında LED aydınlatmalar mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Geotech Fold-Up E20 Elektrikli Bisiklet, Nasıl Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Motor Gücü RKS 250 Watt
Akü Hupo 36V 10Ah
Maksimum Hız 25 km/s
Menzil 35-45 km
Şarj Süresi 5-6 saat
Jant Çapı 20″
Jant Malzemesi Tel
Gidon Alüminyum
Kadro (İskelet) Çelik
Ön Fren Mekanik Disk
Arka Fren Mekanik Disk
Gösterge Ekranı Var (LCD Aydınlatmalı)
Vites Sayısı 6
Vites Markası Shimano
Zincir CD408 Match Length
Ön Amortisör Çatal Süspansiyon
Ön Far Gösterge Kontrollü LED
Arka Aydınlatma Gösterge Kontrollü LED
Net Ağırlığı 27 kg
Taşıma Kapasitesi 127 kg
Garanti Süresi RKS 24 ay
Green Life City Elektrikli Bisiklet Gösterge Ekranı

Green Life City Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Aklımda hiç elektrikli bisiklet alma gibi bir şey yoktu. Bir akşam Migros markete alışverişe gittiğimde orada Greenlife City elektrikli bisikleti gördüm. Fiyatı gayet uygun olduğu için bir tane aldım. Zaten RKS üretimi olması alırken aklımda hiç şüphe kalmamasına neden oldu. Kalın tekerlekli olduğu için şehir içi, arazi ve dağ gibi yerlerde kullanımını kolaylaştırıyor. Motor performansı gayet yeterli. Ben 88 kilo ağırlıkta olmama rağmen yokuşları falan tırmanırken asla zorlanmıyor. Çok dik rampalarda hafif pedal desteği veriyorum yeterli oluyor. Fren kolları elektrik destekli olduğu için gayet yumuşak. Ayrıca frenleri çok güçlü ve kısa mesafede durduruyor. Gösterge ekranı çok fonksiyonlu. Aydınlatmaları kontrol etmenin yanı sıra, kalan şarj miktarı, toplam yapılan kilometre ve anlık hızı gösteriyor. Ayrıca gösterge ekranı ışıklı olduğu için gece güzel oluyor. Bazen ormanlık alanda sürüş yapıyorum çok güzel oluyor. Kalın tekerleriyle çıkmadığı dere tepe yok.

İlginizi Çekebilir:  Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Green Life City Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

RKS, ülkemizin en çok satılan elektrikli bisiklet markası. Greenlife City sadece adının değiştirilmiş olanı. Migros’ta çok ucuz fiyata satılıyor. Türkiye’nin her yerinde yaygın servis ağı olduğundan asla garanti problemi çekmezsiniz. Zaten öyle sorunlu bisikletler değil. Bu sebeple Green Life City elektrikli bisiklet fiyat performans olarak en üst taraflarda yer alıyor. Eğer almak isterseniz gönül rahatlığıyla Green Life City elektrikli bisiklet alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.