Taotronics TT-AF011 Airfryer 5 L Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Taotronics TT-AF011 Airfryer 5 L nasıl ve aranır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Taotronics TT-AF011 Airfryer 5 L inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerinden bahsedeceğiz.

Airfryer’ler son zamanların gözde ürünleri. Mutfakta yağ kullanımını azaltan ve zamandan tasarruf ettiren bu ürünler sağlıklı yemekler pişirmeleriyle de meşhur. Taotronics markasının TT-AF011 5L modeli ise en popüler olanlardan biri diyebiliriz. Özellikle yemeğin durumunu görmenizi sağlayan cam pencere sayesinde ürünün içerisinde yer alan yiyeceklerinizin pişip pişmediğini gözlemleyebilirsiniz. Taotronics TT-AF011 Airfryer 5 L ürünün haznesinin piyasada ki pek çok modelden geniş olduğunu da bilmelisiniz.

Taotronics TT-AF011 Airfryer 5 L Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özellikleri: Görsel pencere tasarımı sayesinde iç hacmini rahat bir şekilde görebileceğiniz ürün, 8 adet pişirme moduna sahiptir. FDA sertifikalıdır. Led ekrana ve güvenlik korumasına sahiptir. Özel sıcaklık ve zaman ayarlayıcısı vardır.  Üretiminde kullanılan materyal Alüminyumdur. Dokunmatik ekrana sahip ürünün kablo uzunluğu 0.8 metre, gücü ise 1200W ‘ tur. Bu cihaz 120V voltaj değeri ile çalışmaktadır. Ön tarafındaki cam sayesinde pişirme durumu direk izleyebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel 8.5 L XXL Fastfryer (Airfryer) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Güç 1200 Watt
Zamanlayıcı Var
Dış Malzeme Plastik
Tasarım Cam Ön Kapak
Program Sayısı 8
Hacim 5 Litre
Voltaj 120V/60Hz
Sıcaklık
Ayarı
60°
C – 120° C
Kablo Uzunluğu 80 cm
Dokunmatik Evet
Dijital Ekran Var – LCD
Sesli Uyarı Var
Otomatik Kapanma Var
Garanti Süresi 24 ay
Taotronics Airfryer Yıkanabiliyor.

Taotronics TT-AF011 Airfryer 5L Kullanıcı Yorumu

Uzun zamandır bir Airfryer almak istiyordum ama iç hacimleri küçük olduğu için bizim aileye yetmez diye düşünüyordum. Taotronics TT-AF011 Airfryeri gördüğümde fikrim değişti. İç hacmi 5 litre ve fazlasıyla yetiyor. Ayrıca zaman ayarlamasını yapınca alarmı ötüyor. Henüz çalışırken içinden yemeği almaya çalışırsanız kendiliğinden duruyor. Aldığımdan beri mutfakta işlerim baya rahatladı. Çok az bir yağ kullanarak o kadar fazla yemek çıkartıyorum ki soframızı hiç bu kadar sağlıklı görmemiştim. Ayrıca kumpir yapmak içinde ideal. Dışarıda bir sürü para döküp kumpir yemeğe gitmiyoruz artık. Uzun zamandır bu kadar kullanışlı bir eşya daha almamıştım. Patates kızartması konusunda çok başarılı. Çıtır çıtır kızartıp veriyor. Pirinç pilavı yaptığımda hiçbir şekilde lapa olmadı. Bir kaç defa kek yaptım ve altını üstünü eşit bir şekilde kabarta kabarta pişirdi.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY09 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Taotronics TT-AF011 5L Airfryer Alınır Mı?

Kesinlikle alınır. Ürünü aldığımdan beri mutfakta kullandığım yağ miktarı o kadar azaldı ki… Ben yemek yaparken asla tarifte ki dakikaya göre kendimi ayarlayamam. İlla ki o yemeği görerek piştiğinden emin olmam gerekir. TaotronicsTT-AS011 5L Airfryer aldığımdan beri bu sorunda ortadan kalktı. Çünkü ön kısmında yemeği görebileceğim bir pencere mevcut. Özellikle kek pişirirken tam kabarıp kabarmadığını kontrol edebiliyorum. Yemek pişirmeyi o kadar kolay bir hale getirdi ki her eve lazım.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.