Kiwi KC 8203 Şarjı Rondo (Gıda Doğrayıcı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Küçük ev aletleri üreticisi olan Kiwi’nin KC-8203 kodlu gıda doğrayıcısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KC8203 şarjı rondo inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Çok eskilerden bir şeyleri doğramak için bıçaklar kullanılırdı. Ancak bıçaklar hem minik minik doğrama yapamaz, hem de çok zaman alırdı. Gelişen teknoloji mutfak işlerini de kolaylaştırır hale geldi. Artık ürünleri attığınız zaman bir düğmeye basarak saniyeler içerisinde kesebilir hale gelindi. Bu doğrama aletlerine rondo, blender ve doğrayıcı gibi isimler verildi. Genelde bir kablo yardımıyla prize takılarak enerji alırlar. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte şarjlı hale geldiler. Küçük doğrama işleri için oldukça ideal bir cihaz oldular. Bu konuda uygun fiyatlı ürünleriyle son yıllarda adından söz ettirmeye başlayan Kiwi markasının KC 8203 şarjı doğrayıcısı dikkat çekiyor. A101, Migros, Bim ve Şok gibi marketlerde çok sık görülen bir markadır.

Kiwi KC 8203 Şarjı Rondo (Gıda Doğrayıcı) Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Kiwi KC8203, 260 W gücünde bir motora sahiptir. 3.7 V şarj olmaktadır. 1300 mAh kapasiteli bataryası vardır. Doğrama haznesinin hacmi 350 ml almaktadır. Paslanmaz çelikten doğrama bıçakları vardır. Şarj gösterge ışığı ve emniyet kilidi vardır. USB şarj kablosu ile şarj edilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KK 3328 Cam Su Isıtıcı Nasıl ve Alınır Mı? Kiwi Kettle Kullanıcı Yorumları

Kiwi KC 8203 Şarjı Rondo (Gıda Doğrayıcı) Kullanıcı Yorumları

Mutfakta küçük şeyleri doğramak için bir blender ihtiyacım vardı. A101’e uygun fiyatlı geldiği için bir Kiwi KC-8203 aldım. Evimde bir kaç Kiwi ürünü olduğu için memnundum ve düşünmeden aldım. Öncelikle küçük olduğunu söylemeliyim. Bununla öğle büyük soğan ve domates gibi şeyleri doğrayamazsınız. Ancak çeri domates, sarımsak, fındık ve arpacık soğanı gibi yiyecekleri rahatlıkla doğruyor. Ben çocuğum için mama hazırlarken çok fazla kullanıyorum. Salatalıkları 2 ye bölüp attığım zaman rahatlıkla doğruyor. Şarj ettikten sonra 3 saat kadar çalıştığını düşünüyorum. Küçük, hafif ve taşınabilir olması yolculuk sırasında yanınızda taşımınıza kolaylık sağlıyor. Dış tarafında plastik malzeme kullanılmış. Ayrıca ince bir malzemesi var. Kullandıktan sonra kolay yıkanabiliyor ve temizleniyor. Bıçakları çok keskin ve sağlam. 1 yıldır kullanıyorum en ufak bir paslanma ve korozyon yok. Alt tarafını ve bıçaklarını bulaşık makinesinde yıkayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu Vantilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KC 8203 Şarjı Rondo (Gıda Doğrayıcı) Alınır Mı?

Mutfakta ufak yiyecekler için pratik bir doğrayıcı ihtiyacınız varsa Kiwi markasına gönül rahatlığıyla güvenerek alabilirsiniz. Dediğim gibi ben bir senedir kullanıyorum ve çok memnunum. Genelde rendeleme işlerini bu cihaz ile yapıyorum. Fiyatı da gayet uygun olduğu için tam bir F/P doğrayıcıdır.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.