Kiwi kk 3304 Su Isıtıcı (Kettle) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Kiwi kk 3304 su ısıtıcı (kettle) nasıl ve alınır mı? Sorularına cevap arayacağız. Aynı zamanda Kiwi kk 3304 su ısıtıcı (kettle) inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz. 

Kiwi KK 3304 su ısıtıcısı (kettle), modern tasarımı ve işlevselliğiyle dikkat çeken kullanışlı bir küçük ev aletidir. Pratik ve hızlı su ısıtma ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış olan bu su ısıtıcısı, evlerde ve ofislerde günlük kullanım için ideal bir seçenektir. Kiwi KK 3304, şık ve kullanışlı tasarımı sayesinde mutfak tezgahlarında ve masa üstlerinde az yer kaplar.

Kiwi KK 3304 su ısıtıcısı, hızlı ısıtma özelliği sayesinde suyu kısa sürede kaynatır ve bu sayede kahve, çay, sıcak çikolata ve diğer sıcak içecekleri anında hazırlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, su ısıtıcının geniş kapasitesi sayesinde birden fazla fincan içeceği aynı anda hazırlama imkanı da sunar.

Güvenli kullanım için tasarlanmış olan Kiwi KK 3304 su ısıtıcısı, otomatik kapanma özelliğiyle aşırı ısınmayı engeller ve böylece enerji tasarrufu sağlar. Kuru çalışma koruması sayesinde su bittiğinde kendini otomatik olarak kapatır, böylece kullanıcının güvenliğini ve su ısıtıcısının ömrünü korur.

Kiwi KK 304 Su Isıtıcısı (Kettle) Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Ürünün kapasitesi 1.7 litredir. 2400 w güce sahip olan ürün suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar. Ürünün yapımında kullanılan malzemeler paslanmaz çelik ve plastik malzemelerdir. Ürün su kaynadığında ya da bittiğinde otomatik bir şekilde kapanarak güvenli kullanım sağlar.  Ayrıca şeffaf su göstergesine sahiptir. Ürün Kiwi tarafından 2 sene garantilidir.

İlginizi Çekebilir:  Powertec TR1515 Tıraş Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
Detaylı Teknik Özellikler
Güç 2200 Watt
Kablo Uzunluğu 1 metre
Otomatik Kapanma Var
Susuz Çalışma Emniyeti Var
Malzeme Isıya Dayanıklı Plastik
Su Kapasitesi 1.7 Litre
Döner Taban 360°
Garanti Süresi 24 Ay

Kiwi KK 304 Su Isıtıcı (Kettle) Kullanıcı Yorumu

Ürünü A101 markette gördüğümde Kiwi markasının güvenilirliğini düşünerek ve aslında hiç ihtiyacım yokken aldım. Eve götürünce de aslında ne kadar ihtiyacım olduğunu fark ettim. Yoğun çalıştığım için pratik yemekler yiyorum. Örneğin evimden hazır çorba eksik olmaz. Mutfakta geçirdiğim süreyi resmen yarıya indirdi. Suyu çok hızlı kaynatıyor. Artık bir sallama çay yapmak nescafe yapmak çok daha kolay. Yalnız yaşayan bir insanın en büyük ihtiyacı kettle ben onu anladım. Temizlemesi çok basit. Ayrıca su kaynadığı zaman tutma yeri çok fazla ısınmıyor. Suyu dökerken ağzından sağa sola damlama asla olmuyor. Teknoloji olarak Kiwi markası çok ucuza, oldukça kaliteli ürünler sağlıyor. Ben herkese muhakkak tavsiye ediyorum. Herkes Kiwi markası kötüdür diyor ama mutfağımdaki neredeyse tüm küçük aletler Kiwi oldu.

İlginizi Çekebilir:  Philips TAT1215BK Bluetooth Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KK 304 Su Isıtıcı (Kettle) Alınır Mı?

Kesinlikle alınır. Ürün mutfakta geçireceğiniz zamanı neredeyse yarıya düşürüyor. Bir sulu yemek yaparken bile ben malzemeleri doğrarken suyu kaynatıyorum. Yapım süresi yarıya düşüyor. Kaynayınca kablolu kısımdan çıkıyor ve kabloyla taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca Kiwi markası da zaten çok güzel bir marka ve ürünü de beni şaşırtmadı çok iyi çıktı.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.