Polosmart LED Işıklı Şarjlı Ayna Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin uygun fiyatlı cihazlar üreticisi Polosmart’ın LED ışıklı aynası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart LED ışıklı ayna kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Polosmart, genelde Bim marketlerde uygun fiyatlı küçük elektronik ürünler satmasıyla meşhur bir markadır. Cep telefonu aksesuarları ile biliniyor olsa da, diğer kişisel kullanım ürünleri de üretmektedir. Bunda kadınların çok fazla ihtiyacına yarayacak bir cihaz olan LED ışıklı ayna, kadınların çantasından eksik etmeyeceği bir ürün. Özellikle gece karanlık alanlarda yüzünüzün görünmesi için çok faydalıdır. Polosmart, ürünlerine her ne kadar ön yargılı davranılıyor olsa da, oldukça güzel ve kaliteli ürünleri çok ucuz fiyatlara satabilmektedir.

Polosmart LED Işıklı Şarjlı Ayna Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Şarjlı olması en büyük avantajı olarak karşımıza çıkıyor. Kenarlarında beyaz LED ışıklar kullanılmıştır. Micros USB şarj kablosu ile şarj edilebilme imkanı vardır. Ön tarafında hakki cam ayna bulunmaktadır. Arka tarafında dik durması için destek aparatı vardır. Ayna büyüklüğü 20 inç ile kişisel kullanımlara uygundur.

İlginizi Çekebilir:  Awox Dijital Baskül Tartı Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Polosmart LED Işıklı Şarjlı Ayna Kullanıcı Yorumu

İş yerim karanlık bir ortam olduğu için ayna kullanmakta zorlanıyordum. Sürekli telefonun ışığını tutarak makyajımı kontrol etmem gerekiyordu. Bu sorunu çözmem gerekiyordu. Daha önce Polosmart ışıklı aynaya bakmıştım ama asgari ücretli olduğum için fiyatı fazla gelmişti. Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini görünce birde fiyatın 3’te 1 parasına olunca hemen aldım. Tek şarj ile 2 saat kadar çalışıyor. Aynadan 1 metre uzakta iken bile güzel aydınlatıyor. Açma kapama düğmesi kolay yere konulmuş. Bir kaç defa yere düşürdüm ve bir şey olmadı. Ayna boyu 20″ olduğundan yüzümün tamamını rahatlıkla görebiliyorum. Artık çantamdan eksik etmediğim aksesuarlardan bir tanesi oldu. Çerçeve diğer aynanın takıldığı kısımlar plastikten yapılmış ama öyle kötü değil.

İlginizi Çekebilir:  Queen Jesse Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Polosmart LED Işıklı Şarjlı Ayna Alınır mı?

Normal kötü sıradan aynaları bile bu paraya alamazsınız. Ancak Bim markete bu ayna oldukça uygun fiyata geliyor. Bu sebeple ihtiyacınız varsa muhakkak kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Şarjlı olması ise başka bir avantaj. Kesinlikle gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.