Philips TAT1215BK Bluetooth Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Herkesin muhakkak sahibi olması gereken bir ürün olan bluetooth kulaklıkların kaliteli markalarından bir tanesi olan Philips TAT1213BK model koldu bluetooth kulaklığı nasıl ve alınır mı? Philips TAT1215BK bluetooth kulaklık kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Kulaklıklar günümüzde en popüler ürünlerden bir tanesi olmaya başladı. Bunlardan yıllar önce kablolu olarak telefon ile bağlantı yapılırken gelişen teknoloji ile birlikte artık kablosuz bluetooth ile bağlantı sağlanabiliyor. Piyasada kaliteli kalitesiz binlerce kulaklık markası bulunmaktadır. Ancak Philips, hiç bir zaman kötü ürün üretmediği için bluetooth kulaklıkları da oldukça kalitelidir. A101 markette satılan modeli olan tat1213bk bluetooth kulaklıkta uygun fiyatı, üstün özellikleri ve sağlamlığı ile dikkat çekiyor.

Philips TAT1215BK Bluetooth Kulaklık Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 6 mm hoparlör çapına sahiptir. 98 dB ses hassasiyeti ile çalışıyor. 20-20.000 Hz frekans aralığı bulunuyor. 3 mW maksimum güç girişi sağlamakta. Bluetooth 5.1 versiyonu ile gelmektedir. SBC codes desteklemektedir. 10 metre çapına kadar kapsama (çekme) alanı vardır. IPX4 seviyesinde su geçirmezlik sertifikası bulunuyor. Kulak içine gelen kısmı silikondan yapılmıştır. 6+12 saat müzik çalma süresine sahiptir. Kulaklık pili 55 mAh, kılıf pil kapasitesi ise 320 mAh seviyesindedir. 50 saat bekleme süresi vardır. İçerisinde 3 adet batarya bulunuyor. şarj süresi ise 2 saat kadar sürmektedir. Micro USB kablo ile şarj edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yanlış Ağa Gönderilen Kripto Para Nasıl Kurtarılır?

Philips TAT1215BK Bluetooth Kulaklık Kullanıcı Yorumu

Sürekli trafikte olduğum için kulaklık kullanmak zorundayım. Daha önce adı duyulmamış markaları alıyordum. Ancak çabuk bozuldukları için daha pahalıya geldiğini fark ettim. Bu yüzden bende bir kere alıp kalitelisini almak istiyordum. Tam araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Philips TAT1215BK model bluetooth kulaklık aldım. Çok ince ve narin bir yapısı var. Dar kot pantolon cebine bile rahatlıkla sığıyor. Şarj ünitesi 3-4 defa dolduruyor. Sabahtan akşama kadar kulağımdan düşmüyor ve hala şarjı kalıyor. Müzik kalitesi çok güzel. Ayrıca cızırtı ve karıncalanma gibi şeylerle asla karşılaşmıyorsunuz. Konuşma sırasında karşı tarafın sesini bozmuyor. Sanki yanımda konuşuyormuş gibi hissediyorum. Telefondan 10 metreye kadar uzaklaşıyorum ve hala çekmeye devam ediyor. Kulaklıkta tek tuşla çağrı yanıtlama ve reddetme gibi özellikler var. Müzik dinlerken ve konuşurken asla kulağınızın içinde terleme yapmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Philips TAT1215BK Bluetooth Kulaklık Alınır Mı?

Philips kalitesi zaten tartışılmaz. Dandik markaları alıp sürekli kulaklık almaktansa bir kere alın tam alın derim. Zaten A101 markete indirimli ürün olarak çok uygun fiyata geliyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.