Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticisi Kiwi’nin KVC 4090 model robot süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KVC4090 robot süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Robot süpürgeler son dönemlerde en çok popüler olan cihazlardan bir tanesi. Çünkü ev temizlemekte en kolay ve kullanışlı ürünleri. Normal süpürgeler ile sürekli ileri geri yapmak ve pisliklerin üstüne kendiniz gitmek zorundasınız. Ancak robot süpürgeler ile artık bunları yapmaya gerek kalmadı. Hem tüm evi otomatik olarak kendi kendine temizliyor hem de başında birisinin durmasına gerek kalmıyor Piyasada onlarca marka ve modelde robot süpürge bulunuyor. Bunların fiyatları ise hiç ucuz değil. Özellikle A101 ve Migros gibi marketlerde indirimli ürün olarak satılan Kiwi’nin KVC-4090 robot süpürgesi üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 2300 Pa emiş gücü ile oldukça etkili bir cihazdır. 150 ml su haznesi bulunuyor. Aralıksız 2 saat boyunca çalışabilmektedir. Yüzey sensörü sayesinde çarpma olasılığını engellemektedir. Kızılötesi sensörleri ile yüksek yerlerden asla düşmez. 15 derecelik eğime tırmanabilmektedir. Uzaktan kumanda ile manuel olarak yönlendirilebiliyor. Ayrıca Wifi üzerinde uygulama ile kullanım imkanı sağlıyor. Zaman ve hafta programlaması ile istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Mobil uygulamasından temizlik geçmişini görebiliyorsunuz. 68 farklı dilde kullanabilme imkanı sağlıyor. 2600 mAh bataryası ile uzun süreler boyunca çalışıyor. Şarjı azaldığı zaman kendi kendine şarj ünitesine gidip kendi temizliğini yapabiliyor. Nemli ve kuru paspaslama ile vakumlu süpürge özellikleri bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KK3330 Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumu

Ben çalışan bir kadın olduğum evi temizlemek için sadece pazar günüm kalıyor. Bu süre içerisinde ise ev bir hayli kirleniyor. Sabah 8’de evden çıkıp akşam 8’de geliyorum. Durum böyle olunca evi süpürmenin bir yolunu bulmam gerekiyordu. Hem de bu işlem ben evde yokken kendi kendine olacaktı. Zaten asgari ücret aldığım için temizlikçi kadın tutmam imkansızdı. Robot süpürge fiyatları da maaşımdan daha fazlaydı. Bende araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KVC4090 model robot süpürgeyi aldım.

Daha önce hiç robot süpürge kullanmadığım için nasıl kullanılacağını bilmiyordum. Eve getirip kutusundan çıkarttıktan sonra kullanımının çok kolay olduğunu gördüm. Şarj ünitesini kurduktan sonra kendi kendine şarj olmaya başladı. Süpürme konusunda gayet başarılı. Ben sabah işten çıkmadan önce kuruyorum eve gelene kadar dip köşe her yeri tertemiz yapıyor. Halı üzerinde çok başarılı ve kılları bile alıyor. Kesinlikle duvara, masa ayaklarına ve başka yerlere çarpmıyor. Yüksek yere geldiği zaman algılayıp dönüp gidiyor. Parke, laminant ve fayans gibi sert yerlerde çok iyi. Geçen gün yere biraz pirinç dökmüştüm. Temizlemez sanıyordum ama eve geldiğimde tertemiz yapmış halde buldum.  Şarjı baya uzun gidiyor. Tek şarj ile neredeyse tüm evi temizliyor. Toz ve kir haznesini temizlemek çok basit.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Alınır Mı?

Kiwi KVC 4090 robot süpürge almadan önce piyasada bulunan aynı özelliklerde diğer robot süpürgelerin fiyatlarına bakmanızı öneririm. Gerçekten onlardan yarıdan daha fazla ucuz olduğunu göreceksiniz. Benim gibi eve çok sık gelemeyen ve ev süpürmeye vakit bulamayan kadınlar için çok kullanışlı ve faydalı bir cihaz. Fiyat performans açısından düşündüğünüz zaman listenin en sıralarında yer alabilecek düzeyde. Almak isterseniz gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

“Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri” üzerine 4 yorum

    • Önce ürünü ters çevirin su tankını yukarı doğru hafif çekerek kaldırın onu çıkardıktan sonra ürünü tekrar düz konuma getirin ve ön tarafta basmalı mandalı kullanarak toz haznesini kendinize doğru çekin

      Yanıtla
  1. Arkadaşlar ürünün barındırdığı özellikler güzel ancak bunları kullanamıyorsunuz. Çarpıp duruyor bir lazer sensörü bile yok. Vakumlama gücü bahsedildiği kadar iyi değil maalesef. Ürünün kullanma klavuzu çok kötü. Üründe haritalama yapamıyorsunuz. Başarasız. Kiwinin kendi sitesinde bile henüz listelenmemiş bir ürün. Kiwi Airfry kullanıyorum memnunum ama bundan uzak durun

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.