Toshiba 50UA2363DT 50″ Ultra HD Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi olan Toshiba’nın 50UA2363DT model kodlu 50 inç ultra HD Android televizyon modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Toshiba 50UA2363DT 50″ Ultra HD Android TV kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Piyasada çok fazla markada televizyon bulunmaktadır. Bunlardan bazıları yerli bazıları ise tüm dünyada kendine güven sağlamış markalardır. Bu markaları alırken insanlar sadece adına bakar ve alırlar. Çünkü marka adı güven sağladığı için herkes gözü kapalı şekilde alır. Bu markalardan bir tanesi de Toshiba’dır. Japonya merkezli bir teknoloji devi olan Toshiba, çağın en üstün özelliklerine sahip televizyonlarını üretmektedir. Bu konuda ülkemizde sattığı 50 inç ekran boyutuna sahip 50UA2363DT model kodlu cihazı, A101 ve Bim gibi zincir marketlerde satılan televizyondur.

Toshiba 50UA2363DT 50″ Ultra HD Android TV Nasıl ve İyi Mi?

Ekran Özellikleri: 50 inç boyutunda 126 cm genişliğinde LED flat ekranı bulunuyor. Ultra HD 4K çözünürlük standardındadır. TPQ 1700 yenileme yazılımı 50/60 Hz gerçek yenileme hızı vermektedir. HDR yayın desteği mevcuttur. Ayrıca direkt LED aydınlatma ile çok parlak, canlı ve net görüntü sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 250 NF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ses Özellikleri: 20 W gücünde 2.0 sistem hoparlörleri bulunuyor. Dolby dijital ve DTS HD ses özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Multimedya Özellikleri: Smart TV olduğu için uygulama üzerinden yayın izleyebilme imkanı sağlıyor. Bein Connect, Google Play Movies, Netflix, Prime Video ve Youtube uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Ayrıca istenilirse Google Play TV üzerinden uygulama yükleme seçeneği vardır. 4 çekirdekli işlemcisi, Android TV işletim sistemi, 1.5 GB ram ve 8 GB dahili hafıza gibi donanım özelliklerine sahiptir. Bluetooth ile bağlantı üzerinde yayın seyredebilirsiniz.

Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi ile istediğiniz zaman internete bağlanabilirsiniz. Ayrıca Chome TV tarayıcısı ile web gezinmesine imkan sağlıyor. Eğer talep edilirse kablo aracılığı ile de internete bağlanabiliyor. 2 adet USB ve 4 adet HDMı giriş yeri mevcuttur. Bilgisayar bağlantı girişi, kulaklık girişi ve kompozit girişi gibi bağlantı noktaları bulunmaktadır.

Toshiba 50UA2363DT 50″ Ultra HD Android TV Kullanıcı Yorumu

Yeni ev aldığım için oturma odasında kullanmaya bir televizyon arıyordum. Alacağım televizyonun markalı olmasını istiyordum. A101 markete çok ucuza geldiğini gördüğüm için Toshiba 55 inç Android TV aldım. Almadan önce karşılaştırma sitelerinden fiyatına göre tüm televizyonları taradım. En iyisinin Toshiba olduğuna karar verdim. Eve getirdikten sonra kolayca kurulumunu tamamladım. 4K yayını destelemesi benim için harika oldu. Filmleri sanki yanımda oynuyormuş gibi izliyorum. Asla kanal geçişleri sırasında bekleme yapmıyor. Çok kaliteli ve güzel bir televizyon. Kumandası çok basit ve kullanışlı bir şekilde yapılmış. Tek tuşla televizyonun her özelliğini kullanabiliyorsunuz. Android TV olduğu için kullanımı çok basit. En teknolojiden uzak insan bile bu televizyonu kullanabilir. Netflix ve Youtube gibi uygulamalarda hiç sorun yaşamadan akıcı bir izleme imkanı sunuyor. Ses kalitesini ben çok beğendim. Ses sanki televizyondan değil, yanımda konuşuyormuş gibi geliyor. Film izlerken sesi yükseltince sinema havası katıyor. Görünüm olarak çok teknolojik ve şık duruyor. Avangart mobilyalar ile uyumlu oldu.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 58UA2263DT 58" Ultra HD Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Toshiba 50UA2363DT 50″ Ultra HD Android TV Alınır Mı?

Toshiba televizyonların kalitesinin tartışılması bence saçma. Zaten teknoloji olarak çok üstün ve kaliteli televizyonlar üretiyor. A101 gibi indirim marketlere oldukça ucuza geliyor. Bu paralara bırakın böyle dünya markasını almayı, adı sanı hiç duyulmamış televizyonları almaktansa bunu almak daha mantıklı. Fiyat olarak zaten çok ucuz. Özellik olarak sizi uzun yıllar götürecek bir cihaz.

“Toshiba 50UA2363DT 50″ Ultra HD Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.