Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Son zamanların en özel ev aletlerine imza atan Kiwi markası, şimdilerde şarjlı yüzey temizleyicileriyle de adından sıklıkla söz ettirmektedir. Oldukça performanslı çalışan modeller, ev hanımlarına ve çalışan beylere büyük kolaylık sağlamaktadır. Yüzey temizleyiciler, otomatik olarak çalışmanın yanı sıra temizlik konusunda da üstün bir performans göstermektedirler.

Markanın en çok satın alınan ürünlerinden Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici, şarjı mop modelleri arasında en performanslılardan biri olarak gösterilmektedir. Yüzey temizleme özelliği geniş olan model hem ıslak hem de kuru temizleme konusunda rakiplerini geride bırakıyor. İşte, son aylarda sıklıkla araştırılan Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Teknik Özellikleri

Ev hanımlarına ve çalışan beylere bir hayli kolaylık sağladığı bilinen Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modeli, şarjlı yapısı ve etkileyici özellikleriyle herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. KSC-4240 OTOMATİK PASPAS adıyla satışa sunulan model, şarjlı ve kablosuz yapısıyla zahmetsiz ve hızlı temizlik sağlamaktadır. Yüksek devirle çalışan güçlü çift başlığa sahip olan Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modeli, normal tozun yanı sıra yağ, toprak ve çamur gibi zorlu lekeler karşısında da oldukça etkilidir.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel (HAF-03) XXL Fastfryer Nasıl ve Alınır Mı? Kumtel Airfryer Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Ev ortamında her nokta için uygun olan Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modeli, genellikle laminant, ahşap, mermer, lamine ve seramik gibi yüzeyler için daha idealdir. Ayrıca LED ışıklı bir aydınlatmaya da sahip olan model, kör noktaları temizlerken dahi sizlere iyi bir görüş açısı sunar. Bununla birlikte 270ML çıkartılabilir su haznesine de sahip olan model, düşük ses seviyesi sayesinde hiçbir şekilde gürültü yaratmamaktadır. Üstelik 2000mAh değerinde güçlü bir bataryaya sahip olan Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modeli, ful şarj ile tam 60 dakikalık bir kullanım süresi de sağlamaktadır. Üstelik 2 saatte şarj olabilen modelin içerisinde 2 temizleme ve 2 parlatma bezi de hediye olarak gelmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Schafer Ventus Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Yıllardır bezlerle veya klasik moplarla temizlik yapmaktan bıkmış hep omurgamı zedelemiştim. Bu nedenle otomatik ve kablosuz çalışan bir yüzey temizleyicisi almaya karar verdim. Kiwi markasının ev aletleri konusunda çok iyi olduğunu bildiğimden Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici satın almaya karar verdim. Ürünü aldığımdan beri sorunsuz bir şekilde kullanırken temizlik yaparken yaşadığım bel ağrılarımda tamamen gitti. Ayrıca bataryası da çok iyi olduğu için hızlıca şarj oluyor ve ful şarjda saatlerde temizlik yapabiliyor. Tüm arkadaşlarıma da Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modelini tavsiye ediyorum.

Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Alınır Mı?

Temizlik aletlerine yeni bir soluk getiren Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modeli, güçlü bataryası ve sorunsuz çalışan motoruyla harika bir ürün olarak görülüyor. Üstelik kablosuz özelliği ile ergonomik bir yapıyı da sunuyor. Bu nedenle evinizde rahat bir temizlik istiyorsanız Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici modelini rahatlıkla satın alabilirsiniz.

“Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Nasıl? Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Oldukça kullanışlı bir ürün ayrıca su haznesine temizlik malzemesi de koyulunca başarılı sonuçlar veriyor aldığı parayı hak ediyor bim den 1400 TL ye aldım teşekkür ederim

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.