Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompası Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumlar ve Özellikleri

Bu yazımızda Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompası nasıl, alınır mı? Sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompası inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Şarjlı su pompaları damacanada ki suyu efor sarf etmeden tek tuşla bardak, sürahi ya da herhangi bir kaba doldurmanıza yarayan kullanışlı ürünlerdir. Otomatik su pompalarından farkı bu ürünü şarj ederek uzun yıllar kullanabilecek olmanızdır. Piyasada çok sayıda şarjlı su pompası çeşidi var ancak kullanıcı yorumlarına bakıldığında alıcıların en çok Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompasını tercih ettikleri görülmektedir.

Ülkemizde piyasaya soktuğu kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünleri ile Kiwi en çok tercih edilen markalardan biridir. Şu an Kiwi KWP 8513 şarjlı su pompası A101 marketlerde uygun fiyata satılıyor.

Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompası Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özellikleri: Ürün çift fonksiyonlu silikon boru (5V 4W ABS) malzemelerinden üretilmiştir. Çalıştırma tuşuna bir kere basarsanız devamlı su akıtıyor. 2 saniye boyunca devamlı basılırsa 0.8 litre su akıtıp otomatik olarak kapanıyor. Üzerinde kalan şarj miktarı göstergesi mevcuttur. Micro USB şarj kablosu ile şarj edilebilmektedir. Kullanıma göre tek şarjla 100 litre suyu pompalayabilir.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KAH 6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici Alınır Mı? Yorumları

Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompası Kullanıcı Yorumu

Şarjlı su pompalarını sürekli komşularda görüyordum ama açıkçası bana saçma geliyordu ve alıp deneyimlememiştim. A101 markete gittiğimde aktüel ürünlerin içerisinde Kiwi KWP 8515 şarjlı su pompası gördüm ve denemek için aldım. Aldıktan sonra neden bugüne kadar almadım diye kendime kızdım. Ürün çok rahat ve kullanışlı. İlk kullanımdan önce 4 saat kadar şarj ettik. Damacana 6 kere değişti şarjı anca bitti. Ben salatayı karıştırırken sürahiyi ağzına koyup tuşa basıyorum ve kendi kendine dolup taşmadan duruyor. Sürahi doldurmak için sürekli pompaya basıp yorulmama hiç gerek kalmıyor. Hayatı pratikleştiren ürünlerden diyebilirim.

Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompası Alınır Mı?

Ben aldığımdan beri çok faydasını gördüm ve mutfakta çok şık duruyor. Sırf mutfağın görüntüsünü plastik damacana pompası bozmasın diye bile alınır. Öyle çok büyük bir ürün olmasa da hayata pratiklik katan ürünlerden. Şarjı uzun süre gidiyor o yüzden sürekli şarj etmek gerekmiyor. A101 marketlerde indirimliyken alınması gerekir diye düşünüyorum.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.