Kron FD2100 Nasıl? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikler

Son zamanların en özel bisiklet üretici markalarından biri olan Kron, yeni nesil modelleriyle de herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Markanın ergonomik modeller geliştirdiği ifade edilirken aynı zamanda güvenliğin de esas alındığı biliniyor. Bu noktada Türkiye’deki tüm bisiklet severler, Kron markasının modellerini satın almaya özen gösteriyorlar.

Markanın prestijini yansıtan en önemli modellerden Kron FD2100, şimdilerde en çok araştırılan bisiklet modellerinden biri olarak gösteriliyor. Ergonomini hat safhada tutulduğu modelde fren ve kadro malzemesi gibi unsurlar da kaliteli şekilde tasarlanmış. Bu nedenle model, satış rekorları kırmaya da devam ediyor. İşte, internette sıklıkla araştırılan Kron’un FD2100 modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Kron FD2100 Teknik Özellikleri

2020 yılından beri bisiklet severler ile buluşan Kron FD2100, Türkiye’nin en sağlam standart bisikletleri arasında gösteriliyor. Bisiklet sınıfı olarak katlanabilir bisiklet adıyla satılan model, ergonomi bakımından istenileni tam olarak vermektedir. Ayrıca yetişkin kullanıcı sınıfı ile pazarlanan Kron FD2100 modelinin hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanıldığı da bilinmektedir. Sağlamlığın ön planda olduğu modelde kadro malzemesi olarak da alüminyum alaşım tercih edilmiştir. Bu noktada sağlam olmasının yanı sıra kolay kullanılmasıyla da popüler olan Kron’un FD2100 modeli, sadece 13.84kg gelmektedir. Jant sistemi de kadro malzemesi kadar güçlü olan modelde tam 20 inç jant çapı yer almaktadır. Ayrıca kadro malzemesinde kullanılan alüminyum alaşım, jant sistemi için de tercih edilmiştir. Bunlarla birlikte ürünün fren tipinde de güvenilir olduğu bilinen mekanik disk fren sistemleri kullanılmıştır. Kron’un FD2100 modelinin teknik detaylarına değinirken son olarak araçta bir amortisör desteğini yer almadığını da belirtmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS The One Nitro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kron FD2100 Kullanıcı Yorumları

Eşimle birlikte hafta sonları dağ gezilerimizi yapabilmek için kendimize bir bisiklet satın almak istiyorduk. Genellikle dağ gezileri yapacağımız için mutlaka hem ergonomik hem de sağlam bir model olmalıydı. İhtiyaçlarımıza cevap verebilecek markanın Kron olduğuna karar verdik. Daha sonra bayiye gittiğimizde Kron FD2100 modelini satın almaya karar verdik. Modeli ilk gördüğümüzde tasarım anlamında çok beğendiğimizi söyleyebilirim. Ayrıca sağlamlık konusunda yaptığımız testlerden de tam not almayı başardı. Bayiden de garanti sürelerini aldıktan sonra Kron FD2100 modelinden iki tane alarak eve geldik. Kullandığımız süre boyunca dağ bayır her yeri çok keyifli bir şekilde geziyoruz. Şu ana kadar performans veya sağlamlık konusunda herhangi bir sorun yaşamadık. Bu nedenle yakınlarımıza da Kron FD2100 modelini tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  RKS MX30 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kron FD2100 Alınır Mı?

Standart bisiklet modellerinden biri olarak karşımıza çıkan Kron FD2100 modelinde çelik bir alaşım olmasa da alüminyum bir alaşım olduğu için sağlamlığıyla dikkat çekiyor. Ayrıca jant yapısı ve tasarım özellikleri de Kronın bu FD2100 modelini rakiplerinden kolayca ayırıyor. Fakat amortisör sisteminin olmaması, modele eksi bir puan yazmaktadır.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.