Kuba BM8 PRO Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda oldukça popüler araçlardan bir tanesi olan elektrikli bisikletin, Kuba BM8 Pro modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kuba BM8 Pro elektrikli bisiklet inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Elektrikli bisikletler artık iyice popüler olmaya başladılar. Türkiye’nin yerli markası olan Kuba, motosiklet konusunda oldukça ileri teknolojiye sahiptir. Hatta Kuba, ATV tarzı dört tekerli arazi araçları da üretmektedir. Elektrikli bisiklet konusunda yeni yeni adından söz ettirmeye başlamıştır. Bim marketlerde satılan BM8 Pro özelliklerine bir bakalım.

Kuba BM8 PRO Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Kısa mesafelerde kullanmak için çok ideal bir elektrik bisiklettir. Kuba, zaten Türkiye’de oldukça yaygın servis ağına sahiptir. Teknik özellikleri ise şu şekilde.

Teknik Özellikleri: Menzili 35-40 kilometre arasında değişmektedir. Maksimum hızı 25 km/s olarak ölçülmüştür. 36 V 7.8 Ah / 10 Ah verilerinde bataryaya sahiptir. 250 W gücünde bir motoru vardır. 0’dan %100 şarj olma süresi 6 saat kadardır. 16.5 inç çelik jantları vardır. CST marka lastikler ile birlikte gelmektedir. Arka tarafında 2. bir kişinin oturması için sele vardır. 7 ileri vitesi ve disk frenleri vardır. Ayrıca LCD hız ve batarya göstergesi bulunuyor. Ön ve arkasında LED farları vardır. Ayrıca ağırlığı 25 kilogramdır.

İlginizi Çekebilir:  BYD Atto 3 Elektrikli Araba Nasıl? Teknik Özellikleri
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 250 Watt
Batarya 36V 10Ah
Tip Kalın Tekerlekli
Kullanım Tipi Dağ Bisikleti
Gösterge Ekranı Var LED
Fren Sistemi Ön/Arka Disk
Fren Tipi Mekanik
Aydınlatma Ön/Arka LED
Vites Sayısı 7
Vites Markası Shimano
Suya Dayanıklı IPX3
Ağırlığı 30 kg
Taşıma Kapasitesi 150 kg
Menzil 40 km
Maksimum Hız 25 km/s
Amortisör Var
Arka Sele Var
Çamurluk Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Kuba BM8 PRO Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Bisiklet kullanmayı çok seven birisiyim. Son zamanlarda elektrikli bisikletler de ilgimi çekmeye başladı. Bende Kuba BM8 Pro model bir elektrikli bisiklet aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra kolayca kurabildim. Katlanabilir olması saklanmasını ve taşınmasını oldukça rahat hale getiriyor. İskeletinde kullanılan metal kalitesi güzel ve kalın. Boyası ise hemen çizilmiyor. Bataryasını şarj ettikten sonra market falan akşama kadar geziyorum. Dik yokuşlarda bile benim gibi 80 kilo birisini rahatlıkla taşıyor. Arka seleye birisi oturduğu zaman yokuşlarda zorlanıyorsunuz. Hatta pedalları ile destek vermek zorunda kalıyorsunuz. Gösterge ekranı beyaz ışıklıdır. Hız ve kalan şarj miktarını gösteriyor. Frenleri gayet güçlüdür. Disk fren olması sebebiyle bisikletin üstünde iki kişi varsa bile rahatlıkla kısa mesafede duruyor. Dağ bayır geziyorum tekerleri hiç patlamadı. Çünkü sert bir lastik hamuru var.

İlginizi Çekebilir:  RKS MX30 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kuba BM8 PRO Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Özellikle hobi amaçlı ve kısa mesafelerde tek başınıza gidip gelmek için oldukça ideal ve uygun fiyatlı bir elektrikli bisiklettir. Kuba zaten Türkiye’de oldukça yaygın olduğu için servis sıkıntısı çekmezsiniz. Bim markette satılan bir elektrikli bisikleti gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.