Motolux F7 Kullananlar ve Yorumları

Fiyat performans modelleriyle her zaman rakiplerini geçmeyi başaran Motolux, yeni nesil araçlarıyla Türkiye pazarını alt üst etmeye devam ediyor. Uzun ömürlü modelleriyle dikkat çeken marka, sağladığı garanti kapsamıyla da rakipsiz bir hizmet sunuyor. Her modelinde performansı ön plana çıkaran firma, ayrıca güvenliği ve konforu da asla es geçmiyor.

Markanın en çok satan modellerinden Motolu F7, şaşırtan özellikleri ve ergonomik yapısıyla kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Haliyle müşteri potansiyelini arttıran model, teknolojik özelliklerini daha fazla insana gösterebiliyor. İşte, Motolux markasının en çok araştırılan modellerinden Motolux F7 hakkında merak edilen tüm detaylar.

Motolux F7 Teknik Özellikleri

Türkiye’de satış rekorları kırmaya devam eden Motolux F7 modelinin dikkate değer ilk özelliği 349W motor gücü olarak biliniyor. Ayrıca yüksek motor gücüne sahip araç, toplamda en fazla 25km/h hızlara kadar ulaşabiliyor. Her ne kadar hız konusunda geri planda kalıyor olsa da Motolux F7 modeli herkes için güvenilir bir sürüş deneyiminin kapılarını aralıyor. Bunların yanı sıra performans canavarı elektrikli motosikletin içerisinde 48V – 14Ah’lik bir batarya yer alıyor. Bu bataryanın giriş voltajı da 220 – 240 V olarak hesaplanmış.

İlginizi Çekebilir:  APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Motolux F7 modelinin içerisinde yer alan batarya sistemi, herkesi tatmin edecek düzeylere ulaşırken ayrıca tam şarjla aracın 35 – 55km’lik mesafelere gidebilmesini de mümkün kılıyor. Üstelik tam şarj süresi de araç için sadece 6 – 8 saat olarak ölçülmüştür. Ayrıca modeldeki fren sistemi için kampana düzenekler kullanılırken boyutlarda 1470x660x965mm olarak sıralanıyor. Tekerleklerin ölçüsü ise 14×2.50 / 14×2.50 şeklinde tasarlanmış. Son olarak Motolux F7 modelinin yüksüz olarak 34kg geldiğini ve içerisinde ekstra olarak led arka stop, tablet ekran, pedal desteği ve pedal sensörü yer aldığını belirtmekte yarar var.

Motolux F7 Kullanıcı Yorumları

Eşimin iş yerine gidebilmesi için elektrikli bisikletler ve motosikletler araştırmaya başlamıştık. Bu süreçte araba ehliyeti olmadığından motosiklet almaya karar verdik. Bu sayede iş yerine çok daha hızlı gidebilecekti. Yaptığımız araştırmaların ardından bize en uygun modelin Motolux F7 olduğuna karar verdik. Modelin ilk beğendiğimiz noktası güçlü bir batarya sistemine sahip olmasıydı. Bu sayede eşimin evde ve iş yerine yaptığı kısa süreli şarj etme süreleri ile modelin uzun menziller gidebilmesini sağlıyoruz. Menzil kısmına özellikle değindim çünkü Motolux F7 modeli rakipleri arasında en uzun yolcukları destekleyebilen motosiklet olarak göze çarpıyor. Tüm bu özellikleriyle birlikte performans konusunda da yıllardır bizi üzmediği için herkese tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  ARC 303 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Motolux F7 Alınır Mı?

Harika bir şarj mesafesine sahip olan Motolux F7 modeli, hız konusunda standartlarda kalsa da batarya kısmında yine müthiş bir performans sergiliyor. Güçlü motoru ve düşük enerji sarfiyatıyla kullanıcılarını memnun eden Motolux F7 modeli, güvenlik isteyenlerin de seveceği tarzdan. Bu nedenle elektrikli motosiklet satın almak isteyen herkesin Motolux F7 modeline yönelebileceğini belirtmek gerekiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.