Kumtel Vakum Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Oldukça kullanışlı bir ürün olan Kumtel vakum makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kumtel 125 W vakum makinesi inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine bakacağız.

Artık yaz aylarının son günlerine geldiğimiz şu zamanlarda ev kadınları, kışlık yiyeceklerini hazırlamanın telaşına düştüler. Mevsimde alınan yiyecekler poşetlere konularak buzdolabı ve derin dondurucularda saklanacak. Bunun için artık gelişen teknoloji ev kadınların kışlık yiyecek saklaması için çok faydalı cihazlar üretiyor. Türkiye’nin yerli markası olan Kumtel, poşetle saklanan yiyeceklerin içindeki havayı çeken vakum makinesi ile dikkat çekiyor.

Kumtel 125 W Vakum Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Kumtel vakum makinesi 125 W emiş gücüne sahiptir. 240V ev elektriği ile çalışıyor. Dijital dokunmatik kontrol paneli bulunuyor. Soslu yiyecek vakumlama, tüple vakumlama, mühürleme ve yumuşak gıda vakumlama gibi 5 ayrı programı bulunuyor. Yiyeceklerin için cihaza gelen sıvı için toplama haznesi vardır. Kumtel vakum cihazı BPA içermediği için oldukça sağlıklıdır.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Motor Gücü 125 Watt
Sağlık BPA Free
Çalışma Voltajı 125V
Kontrol Paneli Dijital
Program Sayısı 5 Adet
Su Toplama
Haznesi
Var
Dokunmatik Düğme Var
Kullanım Tipi Islak ve Kuru
Vakum Borusu Var
Torba 3 M Kilitli Poşet
Garanti Süresi 24 Ay

Kumtel 125W Vakum Makinesi Kullanıcı Yorumu

Yazın mevsimde aldığım meyve, sebze ve etleri vakumlayarak kışın aileme yerdirmek istiyordum. Bunun için yiyecekleri saklamak için içindeki havanın alınması gerekiyordu. Çünkü içinde hava olan bir yiyecek çok çabuk bozuluyor. Bu sebeple Bim marketten Kumtel vakum cihazı aldım. Oldukça kullanışlı ve pratik bir cihaz. Kilitli poşeti takıyorum ve tamamen emiyor. Kışın uygun fiyattan aldığım balıkları temizleyip vakumluyorum ve yazın çıkartıp çocuklarıma taze taze yediriyorum. Cihaz vakum yaptıktan sonra poşetin ağzını kendi kapatıyor. Kesinlikle bir aksilikle karşılaşmadım. Kiraz gibi meyveleri küçük poşetlerde vakumlayıp kışın yiyebiliyoruz. BPA içermeye malzemesi ile oldukça sağlıklı çalışıyor. Temizlemesi çok basit. Ayrıca her şey dokunmatik ve dijital olduğundan kullanımı çok kolay.

İlginizi Çekebilir:  Starcom Gıda Vakum Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kumtel 125W Vakum Makinesi Alınır Mı?

Eğer ailenize sağlıklı yiyecekler yedirmek istiyorsanız mutlaka evinizde olması gereken bir cihaz. Artık her meyve ve sebze her mevsimde bulunuyor ama çoğu hormonlu oluyor. Ben mevsimde aldığım organik yiyecekleri mevsim dışı yiyebilme imkanını bu makine ile sağlayabiliyorum. Kış hazırlıklarında çok işinize yarayacak bir cihaz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.