Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Küçük ev aletleri konusunda Türkiye’nin büyük markalarından bir tanesi olan Arnica’nın Cyclone elektrik süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arnica Cyclone elektrik süpürgesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz. 

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Arnica, küçük ev aletleri konusunda oldukça başarılı bir markadır. Mutfak için kullanılan aletler ile ev temizliğinde yardımcı olan ürünlere kadar çok çeşitli ürün yelpazesi vardır. Arnica Cyclone ET14402 ürün kodu ile satılan bu elektrik süpürgesi Bim markete uygun fiyatlı geldiği için bende aldım ve 1 yıla yakındır kullanıyorum. İsterseniz şimdi gelin Arnica Cyclone teknik özelliklerine bir bakalım.

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge Nasıl ve Teknik Özellikleri Nedir?

Gayet kullanışlı ve uzun ömürlü cihazlar üreten Arnica’nın toz torbasız süpürge çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Şu sıralar Bim, A101 ve Şok gibi indirim marketlerde oldukça uygun fiyatlara alınabilmektedir. Teknik özellikleri ise şu şekilde.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KK3330 Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: 750 W gücünde bir borusu bulunmaktadır. Arnica tarafından patenti alınmış teleskobik emiş borusu bulunuyor. Kablo uzun 5 metre olup, otomatik çek bırak kablo sarma özelliği vardır. 2.5 litre toz haznesi bulunuyor. Yıkanabilir AFS filtre sayesinde oldukça hijyenik. Kablo ve hortum uzunlu toplamda 8 metreye ulaşıyor. A sınıfı enerji tüketimine sahip olup, halıda A ve sert zeminde D sınıfı çekiş yapabilmektedir. 75 desibel (dB) ses çıkartmaktadır. Kutu içeriğinden dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası ve aksesuar askısı çıkmaktadır.

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumu

Ben bir yıldır bu elektrikli süpürgeden evimde kullanıyorum. 750 W motoru ortalama seviyede bir performans sunuyor. Tamam çok güzel çekiş yapıyor ama motoru biraz daha güçlü olabilirdi. Hortumu kol yormuyor ve süpürme sırasında kenar köşelere çok iyi giriyor. Özellikle sert zemin süpürürken biraz zorlanıyor olsam da halı konusunda gayet başarılı. Kutusundan çıkan süpürme uçlarıyla koltuk aralarını falan rahatlıkla temizleyebiliyor. Kablosu standart 5 metre ve hortumuyla 8 metre olduğu için evimde her yere prizden çıkartmadan ulaşabiliyorum. Motor sesi çok düşük ve hiç rahatsız edici değil. Eskiden çocuklar elektrik süpürgesi açılınca kaçacak yer ararlardı bunda hiç rahatsız olmuyorlar. Dik ve yatay nasıl isterseniz o şekilde saklayabiliyorsunuz. Ayrıca süpürme sırasında çekerken devrilme olmuyor. Hortumunda tutacak yeri ergonomik yapılmış ve kolunuzu yormuyor. Toz torbasız olduğu için çok sağlıklı. Ayrıca temizlemesi çok basit. Toz haznesini kolaylıkla söküp yıkayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  LG 50UQ75006LF Ultra HD (4K) Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

Sizde benim gibi indirim marketleri takip ederseniz arada sırada Arnica süpürgeler geliyor. Benim işimi rahatlıkla görüyor. Evimde küçük bebek olduğu için her gün bir kaç defa çalıştırmak zorunda kalıyorum ve bir yıldır bir sorun yaşamadım. Tam bir fiyat performans süpürgesi. Arnica’nın yetkili servisi Türkiye’de bol olduğu için güven veriyor. Ayrıca bu elektrikli süpürgenin 2 yıl garanti süresi bulunuyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.